LATINA by QПШ Robert Kupisz

LATINA by QПШ Robert Kupisz
LATINA by Robert Kupisz fot. 1 Zuza Krajewska

LATINA by QПШ Robert Kupisz
LATINA by Robert Kupisz fot. 2 Zuza Krajewska

LATINA by QПШ Robert Kupisz
LATINA by Robert Kupisz fot. 3 Zuza Krajewska

LATINA by QПШ Robert Kupisz
LATINA by Robert Kupisz fot. 4 Zuza Krajewska

LATINA by QПШ Robert Kupisz
LATINA by Robert Kupisz fot. 5 Zuza Krajewska

LATINA by QПШ Robert Kupisz
LATINA by Robert Kupisz fot. 7 Zuza Krajewska

LATINA by QПШ Robert Kupisz
LATINA by Robert Kupisz fot. 8 Zuza Krajewska

LATINA by QПШ Robert Kupisz
LATINA by Robert Kupisz fot. 9 Zuza Krajewska

LATINA by QПШ Robert Kupisz
LATINA by Robert Kupisz fot. 6 Zuza Krajewska

Zdjęcia do sesji wizerunkowej LATINA by QПШ ROBERT KUPISZ powstały we współpracy z Zuzą Krajewską, która była autorką zdjęć do wcześniejszej kampanii TANGO.

 

– Ponownie połączyliśmy siły, ponieważ Zuza jak mało kto czuje miejski klimat, intensywność i wyzwania dotyczące funkcjonowania w tej przestrzeni. Inspiracją do stworzenia najnowszej kolekcji było życie i kultura latynosów, ale nie tylko gorące tańce i karnawał,  ale także życie w fawelach, gdzie codziennością mieszkańców jest widok wojsk, wojny gangów i przemoc. Ich życie dzieje się „tu i teraz” jakby jutra miało nie być. Tworząc ubrania skupiam się na tym, żeby pomimo mocnego motywu przewodniego, były do noszenia na co dzień, oraz tworzyły spójną całość z poprzednimi kolekcjami i uzupełniały się nawzajem. Największą frajdą dla mnie jest widok ludzi noszących markę QПШ ROBERT KUPISZ w codziennym życiu. – mówi Robert Kupisz.

Hasłami przewodnim kolekcji są wyraz LIBRE (z hiszpańskiego WOLNY) i znaku równości, które są bardzo aktualne i uniwersalne i dotyczą wszystkich bez względu na szerokość geograficzną.

W kampanii wzięło udział trzech modeli i dwie modelki. Przygotowaniem stylizacji zajął się Michał Kuś. Autorem fryzur jest Piotr Wasiński, a za makijaż odpowiadała Sylwia Rakowska.

Efektem współpracy są zdjęcia zróżnicowanej grupy indywidualistów, obywateli świata bez przynależności i ponad podziałami. Wybór lokalizacji sesji sprawia, że zdjęcia są uniwersalne i wpasowują się w przestrzeń każdego miasta. Założeniem sesji było aby każdy, kto będzie oglądał zdjęcia mógł w tych ubraniach wyobrazić sobie siebie, bez przyporządkowania do konkretnego miejsca i zaszufladkownia do danej grupy społecznej czy statusu.

Oferta marki odzieżowej Qπш Robert Kupisz, obecnej na polskim rynku od 2011 roku, dostępna jest w butikach firmowych znajdujących się w Warszawie, Gdyni i Poznaniu, w autorskim butiku online www.robertkupisz.com, na platformach modowych showroom.pl, notjustalabel.com oraz współpracujących z marką butikach multibrandowych w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Kielcach oraz czeskiej Pradze i hiszpańskiej Walencji.

 

Fotograf / Dyrektor Artystyczna: Zuza Krajewska

Modele:

Olga Krasova (Specto Models)

Maria Dębicka (Model Plus)

Oskar Jagodziński (AS Management)

Adrian niecikowski (AS Management)

Kamil Bahr (More Models)

Stylizacja: Michał Kuś

Make up: Sylwia Rakowska (Van Dorsen Talents)

Fryzury: Piotr Wasiński (Van Dorsen Talents)

Producent: Art Works Sp. z o.o

 

 

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: