Kosmetyki przeciw wypadaniu włosów. Poznaj nasze typy!

Piękne i zadbane włosy to bez wątpienia ważny atrybut kobiecości. W połączeniu z promienną cerą, zadbanymi paznokciami i atrakcyjną figurą świadczą o naszym zdrowiu, przykuwają spojrzenia innych oraz wpływają na naszą samoocenę. Co zrobić, gdy nasze włosy zaczynają wypadać? Na ratunek przychodzą profesjonalne kosmetyki przeciw wypadaniu włosów z piwem i Redensylem.

 

 

 

Przyczyny wypadania włosów

Jeśli zauważysz u siebie problem wypadania włosów, zacznij od przeanalizowania swojego trybu życia, nawyków oraz innych niepokojących objawów. Tempo naszego życia jest zdecydowanie za szybkie. Za krótko śpimy, jesteśmy przemęczone i zestresowane, nieodpowiednio się odżywiamy, a pielęgnacja naszych włosów jest powierzchowna lub niedopasowana do ich kondycji. Przyczyn wypadania włosów możemy doszukiwać się również w skutkach ubocznych niektórych leków lub w złym stanie zdrowia spowodowanym np. problemami z tarczycą, anemią, grzybicą czy łuszczycą.

Sposoby na wypadanie włosów

Sposobów na wypadanie włosów jest wiele. Od wieków znane były ziołowe i piwne płukanki, które nasze prababki i babki z powodzeniem stosowały na swoich włosach. Czasy się zmieniają, laboratoria biotechnologiczne pracują pełną parą i pradawne domowe preparaty zostały zastąpione przez rewelacyjne profesjonalne kosmetyki stworzone do walki z wypadaniem włosów oraz łysieniem.

Innowacyjny zestaw przeciw wypadaniu włosów Saela z piwem i Redensylem

Zestaw kosmetyków Saela to trzy wyjątkowe produkty, które oprócz dobroczynnego chmielu, witamin i minerałów zawierają innowacyjny składnik Redensyl, rozprawiający się kompleksowo z problemem wypadania włosów. Piwny szampon oraz piwna odżywka do włosów stosowane w codziennej pielęgnacji będą działały regenerująco i odmładzająco. Innowacyjny piwny lotion z Redensylem, dzięki aktywacji komórek macierzystych, będzie stymulował produkcję nowych włosów i hamował powstawanie zakoli.

Zestaw naprawczy pozytywnie wpłynie na skórę głowy, wzmocni cebulki oraz sprawi, że odzyskają one dawny blask. A badania kliniczne dowodzą, że regularne stosowanie piwnego lotionu jest alternatywą dla chirurgicznego zabiegu przeszczepiania włosów.

Trzy kroki do lśniących i bujnych włosów

Kuracja przeciw wypadaniu włosów to proces trzyetapowy. Wykonując ją dokładnie i regularnie przez trzy miesiące, Twoje włosy znowu odzyskają objętość i blask.

Dwa razy dziennie wmasowuj w skórę piwny płyn z Redensylem, pozostawiając go we włosach przez 6 godzin. W tym czasie zawarty w lotionie aktywny składnik Redensyl, dzięki aktywacji komórek macierzystych, będzie walczył z wypadaniem i łysieniem włosów.

Myj przynajmniej 2-3 razy w tygodniu włosy oryginalnym piwnym szamponem. Aby wykorzystać w pełni jego właściwości, włosy myj zawsze dwukrotnie.

Po spłukaniu szamponu, osusz odżywkę ręcznikiem, na wilgotne włosy nakładaj innowacyjną piwną odżywkę do włosów. Spłucz ją dopiero po ok. 5-10 min, aby miała czas na wzmocnienie i odżywienie włosów.

Kosmetyki znajdziesz tutaj: https://piwnekosmetyki.pl/pl/p/Zestaw-przeciw-wypadaniu-wlosow-/84

Anna Abramowska

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: