Koncert charytatywny pod hasłem “Jest nam wielu” pod patronatem Imperium Kobiet

9 kwietnia 2022, godz. 18:00, Ursynowskie Centrum Kultury “Alternatywy” ul. Indiry Gandhi 9 (przy stacji metra Imielin). Patronat Honorowy – Ambasador Ukrainy, Andrij Deszczycia, Ambasada Ukrainy w Warszawie.

Wystąpią: Stanisław Soyka, Aga Zaryan i Michał Tokaj, Olena Leonenko, Agnieszka Suchora, Agata Buzek, Czerwony Tulipan, Grzech Piotrowski, Tamara Behler Retro Band.

Prowadzenie: Artur Andrus

Wszyscy występujący artyści zrzekli się honorariów.

Autorzy prac podarowanych na aukcję: Jan Młodożeniec, Adam Myjak, Andrzej Dudziński, Antoni Pastwa, Magdalena Shummer-Fangor, Ewa Lasek, Paweł Górski, Weronika Naszarkowska-Multanowska i inni.

Na aukcji zostaną wystawione także inne wartościowe przedmioty, m.in. książki Olgi Tokarczuk z podpisem autorki, oryginalne tablice z rękopisem Adama Zagajewskiego, audiobook z podpisem Wojciecha Pszoniaka, vouchery weekendowe do kilku hoteli w Polsce, bilety do teatru Ateneum, bilety do filharmonii, siodło Krzysztofa Kowalewskiego, semestr nauki hiszpańskiego w szkole językowej El Puerto w Warszawie i inne.

Zebrane fundusze zostaną przekazane na rzecz Ukrainy za pośrednictwem Polskiej Akcji Humanitarnej. Część funduszy zamierzamy przeznaczyć na działania oddolnie stworzonego Centrum Wsparcia Koordynacji (https://warszawa-ukraina.info/), którego główną misją jest wsparcie wspierających.

Chcemy wesprzeć działania aktywizacyjne i edukacyjne, które skierowane będą do uchodźczyń i uchodźców z Ukrainy, którzy zostaną w Polsce. Aukcja internetowa rozpocznie się 10 dni wcześniej i będzie dostępna w Internecie na stronie domu aukcyjnego Artbidy pod adresem https://artbidy.com/pl/aukcje/aukcja-charytatywna-jest-nas-wielu/MQSRUZR

Ponadto w dniu i w czasie koncertu będzie dostępna na żywo w technologii live streaming.

Bilety są dostępne w UCK “Alternatywy” oraz on-line:  https://biletyna.pl/koncert/Razom-nas-bohato-nas-ne-podolaty-wieczor-dla-Ukrainy

Organizatorzy: UCK “Alternatywy”, KRAB Music & Events, Ursa Consulting, Kolonia Artystyczna, Dom Aukcyjny Artbidy.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: