Kobiecy Meeting powraca! Zapraszamy do Lublina

Giełda Eventów wraz z Partnerem Strategicznym Volvo Scandinavia Auto w Lublinie serdecznie zapraszają Panie w sobotę 7 września o godz. 18:00 na kolejną odsłonę wyjątkowego wydarzenia biznesowo-motoryzacyjnego w Lublinie!

 

 

Przed Wami 2 edycja Kobiecego Meetingu pod hasłem #BądźSobą. Organizatorzy zaplanowali na ten dzień wiele atrakcji. Z okazji 2 edycji spotkaniu towarzyszyć Wam będzie 2 Gości Specjalnych: Łukasz Konopka i Kazimierz Mazur– znani i lubiani aktorzy filmowi oraz teatralni.

Łukasz Konopka – znany i ceniony aktor filmowy i teatralny, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Znany z ról w takich produkcjach, jak: ”Na Wspólnej”, „Pierwsza miłość”, „Oko za oko” i „Przyjaciółki”. Dzień po Meetingu będziemy mogli go oglądać w nowej roli w nowym sezonie serialu „39 i pół”.

Kazimierz Mazur – znany i ceniony aktor filmowy i teatralny, zwycięzca 11 edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Znany przede wszystkim z roli w ”Na Wspólnej”. Występuje także na deskach Teatru Kamienica i Teatru Capitol.

Na Panie czeka mnóstwo atrakcji, wymiany doświadczeń i inspiracji. W tle wydarzenia obejrzycie najnowsze modele marki Volvo, prezentacje, pokaz mody oraz atrakcje niespodzianki! W tle muzyka, światła i degustacje.

Poznacie też trendy w modzie, stylizacji nowoczesnej kobiety oraz success story wyjątkowych Pań. Zobaczą Panie także pokaz oklejania samochodu i przepiękny helikopter firmy Horizon Air Services przed salonem!

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Strona Meetingu:  http://www.kobiecymeeeting.pl/

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: