Katarzyna Miller zaprezentowała światu swój muzyczny debiut! Posłuchaj płyty “Choćby tylko na chwilę”

Dziesiątki książek, setki wierszy oraz limeryków, niezliczona ilość felietonów. A wszystko to przy stale rosnącym zainteresowaniu fanów. Katarzyna Miller zaskakuje po raz kolejny! Właśnie wydała swój debiutancki album muzyczny pt. “Choćby tylko na chwilę”. Pyta ukazała się nakładem wytwórni MTJ.

 

 

Na płycie wydanej nakładem wydawnictwa MTJ słuchacze znajdą tanga, kilka piosenek lirycznych i sentymentalnych, utwory z latynoskim rytmem, blues oraz jedną piosenkę z gatunku, który sama artystka nazywa „psychokiczem”. Każdy z utworów przedstawia „małą ludzką historię” ukoronowaną pointą. Coś dla siebie znajdą na płycie Katarzyny Miller zarówno ci, którzy cenią wyraziste rytmy, jak i ci, którzy lubią się rozmarzyć.

Jak mówi artystka: – Ta płyta jest dowodem, nie tylko dla mnie, ale i dla innych, że „śpiewać każdy może”. Przez całe życie możemy być twórczy. Nie warto się ograniczać. Warto sobie pozwalać i korzystać ze wszystkich zasobów, jakie się tylko ma.

Na uwagę zasługuje fakt, że Katarzyna Miller piosenki nie tylko wykonuje, ale jest również autorką ich tekstów oraz melodii.

Poprosiłam poleconą mi firmę muzyczną Live Art Group o przygotowanie płyty na bazie moich kompozycji i tekstów. W projekcie brali udział Maciej Szulc, który jest szefem artystycznym (ponadto towarzyszy mi w jednym duecie), Wojtek Stec oraz wielu wspaniałych muzyków. Managerem całości projektu jest Jerzy Bryczek z życzliwą współpracą i wsparciem mojej agentki Magdy Chorębały. Bardzo mi się z nimi cudnie pracuje. Wierzą we mnie, uskrzydlają mnie i dobrze się razem bawimy – kontynuuje Katarzyna Miller.

Katarzyna Miller to najsłynniejsza polska psycholożka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej, a prywatnie wielka miłośniczka sztuki we wszelkich jej formach.

– Muzyka jest teraz moją frajdą. Z kolei płyta „Choćby tylko na chwilę” jest dla mnie nagrodą za to, że się nie starzeję, tylko się rozwijam. Że pozwoliłam sobie na muzykę.

Autor: Jerzy Bryczek

Zamów płytę “Choćby tylko na chwilę”:
https://www.mtj.pl/sklep/chocby-tylko-na-chwile/

Słuchaj w serwisach cyfrowych:
https://backl.ink/145326619

Słuchaj singli:
Idę w ciebie jak w tango: https://www.youtube.com/watch?v=-Cj-6Np-kPc
Dojrzała miłość: https://www.youtube.com/watch?v=QaX_4aEwpbc
Babski blues: https://www.youtube.com/watch?v=xzQW446T0JY

Obserwuj Kasię na Facebooku:
https://www.facebook.com/KatarzynaMillerOfficial

Obserwuj kanał MTJ:
https://www.youtube.com/channel/UCXFStfWXu51kine3l-pimbw

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: