Jak mocą swojego wizerunku pokazać siłę swojej kobiecości i odzyskać życie na nowo?

Czy wiesz, jak dużo możesz osiągnąć poprzez wizerunek? Czy wiesz, jak duży wpływ ma on na każdy aspekt Twojego życia, w każdej sytuacji? Wyobraź sobie taki stan, w którym czujesz, że jesteś ponad wszystko. Wyobraź sobie siebie w tym stanie, taką, jaką chciałabyś być.

 

Jak wyglądasz? W co jesteś ubrana? Czerwoną sukienkę i szpilki, a może koszulę, jeansy i kapelusz? Co myślisz? Czym się zajmujesz? Jak żyjesz?

Z pewnością taki stan wprowadzi Cię na drogę pod tytułem: „Teraz mogę wszystko!”.

Wiesz, co należy zrobić, aby taki stan osiągnąć? Opowie Wam o tym w swojej nowej książce “Stylowa królowa… ” Agnieszka Nortey.

– Opowiem Ci o tym, jak sama przeszłam drogę, która zaprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem. Na bazie mojej własnej historii, w której pokażę Ci, jak wyjść z ciężkiej sytuacji życiowej, jaką jest rozwód. Pokażę Ci, jak odzyskać życie na nowo. Wiem, jak ciężki jest to czas, podły do granic wytrzymałości, z którego możesz nie widzieć w ogóle wyjścia. Pokażę Ci, jak przetrwać najtrudniejsze chwile w życiu, gdyż wiem, co czujesz. Pokażę Ci, jak ja sama podniosłam się z tego wszystkiego i jaką drogę przeszłam. Wiem, jak z tego bagna wyjść i dać sobie samej wsparcie poprzez wizerunek, który właśnie do tego wykorzystałam. To, co wkładałam na siebie niesamowicie mnie wzmocniło i dodało pewności siebie wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebowałam. Ty też tak możesz. Ty też z pewnością masz w sobie ogromną siłę i moc. Ty też nie możesz się poddać. Nigdy. To właśnie wizerunek jest Twoim wsparciem. – zapowiada autorka.

Premiera książki już 8 grudnia.

Patronat medialny nad projektem objął magazyn Imperium Kobiet.

Szczegóły wydarzenia na https://www.facebook.com/events/380072099089428

Więcej o książce na http://stylowakrolowa.agnieszkanortey.pl/

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: