IV edycja Akademii Kobiet już 17 i 18 listopada w Warszawie!

17 i 18 listopada br. odbędzie się  kolejna, IV już edycja Akademii Kobiet. To emocjonujące wydarzenie, które dostarczy nie tylko zastrzyku inspiracji, ale również potężną dawkę motywacji na najbliższe miesiące odbędzie się w Brant Hotelu, w Majdanie, pod Warszawą. Swoje wykłady wygłoszą eksperci ze świata biznesu i osobistości medialne. Spotkaniu będzie ponadto towarzyszyć sesja networkingowa, podczas której będzie można pozyskać cenne kontakty, a także uroczysta gala i inne liczne atrakcje. Całe wydarzenie poprowadzi związana z Akademią od pierwszej edycji Katarzyna Cichopek.

 

Kobiety są aktywne, chcą się rozwijać, nie boją się prób ogniowych. Nierzadko na trudnej ścieżce wiodącej do sukcesu stanowią dla siebie najlepsze wsparcie –  chętnie się uczą od siebie nawzajem, dzielą doświadczeniami i inspirują. Co więcej, lubią swoje towarzystwo.

Kobieca moc – daje siłę do działania

Inicjatywy łączące kobiety cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Kobiety, które osiągnęły sukces, dobrze wiedzą, z jakimi przeszkodami trzeba się zmierzyć, by dojść na szczyt. To właśnie one okazują się najlepszymi mentorkami dla ambitnych koleżanek, które chcą podjąć podobne wyzwania. A wspomnianych przeszkód jest niemało. Potrzebę wzajemnej inspiracji i motywacji w kobiecym środowisku dostrzega pomysłodawczyni i organizatorka Akademii Kobiet – Monika Lichota, która już po raz czwarty zaprasza na wydarzenie dedykowane wszystkim przedstawicielkom płci pięknej – bez względu na wiek, zawód czy miejsce zamieszkania.

Zawsze wiedziałam, że w kobietach drzemie wielka siła, a powiedzenie „kobieta kobiecie wilkiem” w prawdziwym świecie wcale nie jest standardem, a jedynie odstępstwem od reguły. Dlatego chciałam stworzyć przestrzeń dla kobiet, w której będą mogły się one wspólnie inspirować i motywować. – mówi Monika Lichota. Dodaje: Podczas swojej ścieżki zawodowej sama wielokrotnie byłam uczestniczką różnego rodzaju szkoleń i konferencji, więc na własnej skórze odczułam, jak wiele daje udział w tego typu wydarzeniach. Najwyraźniej rozumieją to i potrzebują tego też inne kobiety, co doskonale pokazuje fakt, jak szybko nasza Akademia  z lokalnego wydarzenia przeobraziła się w event o charakterze ogólnopolskim. Największą nagrodą jest dla mnie zainteresowanie uczestniczek – po udziale w poprzednich edycjach z chęcią powracają na kolejne, aktywnie śledząc zapowiedzi. To dla mnie najlepszy dowód na to, że to co robię jest potrzebne i ma sens.

Historie ludzi sukcesu – motywują do działania

Nadchodzące dwudniowe wydarzenie zachęca do udziału całym pasmem interesujących wykładów oraz dodatkowych atrakcji. Tradycyjnie pojawią się tematy bliskie wszystkim aktywnym zawodowo bizneswoman. Trenerka, consultantka HR Agnieszka Czaplińska opowie, dlaczego Ludzie przychodzą do firmy, a odchodzą od szefa i podpowie, jak temu zaradzić. Aneta Wątor – certyfikowany praktyk Kaizen i szkoleniowiec, wygłosi prelekcję o tytule Problemy stwarzają możliwości, czyli Twoja firma w duchu Kaizen. Natomiast networker i przedsiębiorca Piotr Ląd poradzi, Jak rozwijać sprzedaż na bazie systemu rekomendacji. Nie zabraknie również tematów korespondujących z męskim punktem widzenia i męską rzeczywistością – najszybsza Polka Gosia Rdest opowie o Kobiecie w męskim świecie motorsportu, a ekspert w zakresie psychologii płci, Grzegorz Kordek objaśni Instrukcję obsługi mężczyzny.

Będzie też o związkach – a to za sprawą interesującego panelu businesswoman Magdaleny Czai, dotyczącego pułapek budowania relacji. Prelegenci poruszą również tematy motywacji i zarządzania sobą w czasie – dużą dawkę wiedzy przekażą znany trener osobisty Daniel Qczaj, aktorka Paulina Holtz, która opowie o kobiecie wielozadaniowej oraz szkoleniowiec i autor książek Piotr Bucki, który zaprasza na wykład Masz 168 godzin! Dobrze je wykorzystaj. Miłym akcentem będzie ponadto zastrzyk informacji z dziedziny zdrowia, urody i życia codziennego – mistrzyni wizażu Katarzyna Zielińska zdradzi tajniki makijażu biznesowego, a znana dziennikarka Katarzyna Bosacka podpowie, jak robić zakupy spożywcze tak, żeby nie zwariować. Goście ponadto wezmą udział w panelu o tytule Komfort znaczy pewność siebie. Porozmawiajmy o brafittingu zorganizowanym przez cenioną markę Victoria Secret.

Pierwszego dnia, po aktywnym uczestnictwie w prelekcjach i intensywnym przyswajaniu wiedzy, goście będą mogli zrelaksować się przy recitalu Macieja Grendy i monodramie Justyny Sieńczyłło.

Hasło przewodnie Akademii Kobiet brzmi Zapal się do działania i w tych kilku słowach zawarta jest cała idea wydarzenia. Akademia organizowana jest bowiem po to, by motywować i inspirować kobiety do podejmowania nowych wyzwań, które koniec końców prowadzą do samorealizacji na różnych płaszczyznach.

Chociaż Akademia Kobiet organizowana jest przede wszystkim z myślą o wszystkich paniach, panowie będą również mile widziani. Zapraszamy!

AKADEMIA KOBIET: 17 i 18 listopada 2018, Warszawa

www.akademiakobiet.pl

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: