Inspirujące spotkania online z Ralphem Kaminskim, Jackiem Poniedziałkiem oraz Aretą Szpurą i Anną Piętą

W nadchodzącym tygodniu w studiu Empiku zagości Ralph Kaminski, którego doceniony album „Młodość” został właśnie wydany na kasecie magnetofonowej. Bohaterem spotkania z cyklu #premieraonline będzie także Jacek Poniedziałek – aktor opowie o książce „(Nie)Dziennik”, w której podzielił się trudnymi doświadczeniami walki z nałogiem. Inspirująco z kolei zapowiada się rozmowa z aktywistkami ekologicznymi Aretą Szpurą i Anną Piętą wokół ich autorskiego podcastu „Jak uratować świat? 2.0”.

 

 

 

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Ralph Kaminski – poniedziałek, 15 marca, godz. 18:00

Do tej pory drugi krążek Ralpha Kaminskiego „Młodość”, dostępny był na CD i winylu. Teraz zyskuje nowe życie – 12 marca album został wydany na kasecie magnetofonowej. Premiera stanowi okazję do spotkania z artystą, który opowie o fenomenie „Młodości”. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska.

„Młodość” została fantastycznie przyjęta przez fanów i wymagających krytyków, którzy okrzyknęli ją jedną z najlepszych płyt 2019 roku. Na albumie artysta zaprezentował swój kunszt w pełnej krasie. Co więcej, wraz z nowymi utworami przedstawił słuchaczom zaskakujący i odważny wizerunek. Bezkompromisowa wizja artystyczna przyniosła muzykowi m.in. nominacje do Fryderyków i nagrody Odkrycie Empiku 2019, a także Złotą Płytę za singiel „Kosmiczne Energie”.

Na kasecie magnetofonowej znalazły się wszystkie piosenki z płyty, w tym takie utwory jak „Wszystkiego najlepszego”, „Autobusy” i „2009”. Książeczka zawiera teksty, a największą atrakcją jest specjalna, ekskluzywna okładka kasety. W tej odsłonie zamiast minimalistycznej grafiki autorstwa Dawida Grzelaka zostało wykorzystane jedno ze zdjęć przedstawiających Ralpha, wykonane podczas sesji promującej „Młodość”.

Na spotkanie zaprasza Empik wraz z MTJ Agencja Artystyczna, FONOBO Label oraz Going.

Jacek Poniedziałek – wtorek, 16 marca, godz. 18:00

Jacek Poniedziałek, jeden z najbardziej uznanych polskich aktorów teatralnych i filmowych, publikuje poruszające świadectwo wychodzenia z nałogów. O „(Nie)Dzienniku” (Wydawnictwo W.A.B.) autor opowie podczas spotkania online, które poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

„(Nie)Dziennik” to nie tylko relacja z życia w artystycznym środowisku pełnym narkotyków, alkoholu i przygodnego seksu, przeplatana opisami pobytu w ośrodku odwykowym. To także próba zmierzenia się z przeszłością, dotkliwa opowieść o dorastaniu w trudnych warunkach, odkrywaniu swojej tożsamości, o awansie społecznym, cenie za bycie osobą publiczną i w końcu, o przebaczeniu. Mija rok, odkąd Jacek Poniedziałek podjął decyzję o życiu w trzeźwości i odbył odwyk, którego przebieg stanowi zamknięcie pisanego przez wcześniejsze miesiące dziennika.

Mimo trudnych tematów jakie Jacek Poniedziałek podejmuje w książce, jest to nadal historia pełna ciętego dowcipu, niosąca nadzieję i dająca odwagę. Ważna, bo pokazująca, że walka z uzależnieniem – chorobą, z której dzisiaj nadal próbuje się robić niezdrową sensację – powinna być powodem do dumy, a nie wstydu.

Areta Szpura i Anna Pięta – czwartek, 18 marca, godz. 18:00

Aktywistki ekologiczne Areta Szpura i Anna Pięta nie ustają w wysiłkach edukowania o wpływie człowieka na środowisko. Nagrały autorski podcast „Jak uratować świat? 2.0”, w którym wraz z gośćmi podpowiadają, jak można włączyć się w​ walkę o bardziej optymistyczną, czyli zieloną przyszłość planety. Podczas spotkania online autorki zdradzą kulisy produkcji oraz podzielą się kolejnymi praktycznymi radami. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

W oryginalnym podcaście Empik Go Areta Szpura i Anna Pięta przekonują, że tylko wspólnymi siłami można osiągnąć zauważalne rezultaty i zatrzymać postępującą zmianę klimatu. Zachęcają, aby każdy w miarę swoich predyspozycji i zasobów spróbował wprowadzić znaczącą dla środowiska zmianę. Inspiracji dostarczą rozmowy z zakresu ekologii, zero waste i zdrowego żywienia z ekspertami zaproszonymi przez gospodynie podcastu.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: