Inspirujące kobiety dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Startuje projekt „Potrafię”

Codzienna rutyna, praca, szereg obowiązków oraz przytłaczający miejski gwar – to wszystko pozwala czasami zapomnieć o własnych potrzebach. Świadomość własnego ciała oraz umysłu, rodzinne relacje czy samorealizacja – o tych i wielu innych kluczowych aspektach życia przypomni inicjatywa „Potrafię” organizowana przez gdyńskie Centrum Riviera. Praktycznych porad oraz wyjątkowych inspiracji z pewnością nie zabraknie. Premiera projektu 10 listopada.

 

 

 

„Potrafię” to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce. Skierowana jest do kobiet w każdym wieku, z różnymi doświadczeniami życiowymi. W ramach projektu, znane i cenione specjalistki, w tym m.in. psychologii, zdrowego stylu życia, relacji rodzinnych czy macierzyństwa, w formie stałego cyklu filmów, raz w tygodniu będą dzielić się swoją ekspercką wiedzą na profilach społecznościowych Centrum Riviera.

Pierwszy taki projekt w Polsce

Pewność siebie, motywacja do działań czy świadomość swojego ciała – to zaledwie kilka przykładowych tematów, które poruszone zostaną w przygotowanych specjalnie na tę okazję materiałach wideo. Premiera pierwszego materiału już 10 listopada. Jego bohaterką jest Kasia Sawicka, znana psychotraumatolog oraz pedagog, która przede wszystkim zajmuje się tematyką związaną ze zmianą podejścia do relacji oraz wyjścia z pokoleniowych problemów dysfunkcji. W filmach na swoim kanale YouTube, który przekroczył już liczbę 150 tysięcy subskrybentów, przekazuje wiele inspiracji oraz prostych pomysłów, jak żyć lepiej i szczęśliwiej.

– Bardzo cenimy sobie wszelkie pomysły wykraczające poza standardowy core działalności galerii handlowej – wyjaśnia Paweł Brach, dyrektor ds. marketingu i PR w Centrum Riviera. – Wśród nich jest właśnie startujący projekt „Potrafię”. Od samego założenia, niezwykle zależało nam na tym, żeby przygotowane w ramach inicjatywy materiały stały na najwyższym poziomie – zarówno pod kątem merytorycznym, jak i technicznym. Cenione specjalistki dzielące się swoją wiedzą, pieczołowicie dobrana tematyka oraz specjalnie zaaranżowane na tę okazję studio z profesjonalną scenografią – mamy nadzieję, że to wszystko złoży się na duże zainteresowanie wokół naszego pomysłu – dodaje Paweł Brach.

Inicjatywa zakłada jeden film w tygodniu, przy czym jeden miesiąc jest poświęcony danej specjalistce oraz tematyce. Pierwszą bohaterką cyklu „Potrafię” będzie Kasia Sawicka, kolejną Mirela Jary – trycholog oraz dietetyk, a także psycholożka i specjalistka radzenia sobie ze stresem – Milena Lachowicz. Wszystkie materiały będą się ukazywać na profilu facebookowym Centrum Riviera (https://www.facebook.com/centrumriviera) oraz kanale Youtube (https://www.youtube.com/CentrumRiviera).

*** Riviera jest największym centrum handlowo-rozrywkowym w północnej Polsce. Zlokalizowany w sercu Gdyni obiekt, zorganizowany w formie komfortowej ulicy handlowej, posiada jeden z najbogatszych zestawów najemców pośród wszystkich polskich galerii handlowych. Na 72 000 m2 powierzchni najmu swoje miejsce znalazło blisko 250 sklepów największych polskich i światowych marek, kilkadziesiąt lokali gastronomicznych, kawiarni i restauracji, sześciosalowe kino Helios, liczne place zabaw oraz centrum fitness Zdrofit. Riviera oddaje do dyspozycji klientów największy w Trójmieście bezpłatny parking, z blisko 2 500 miejscami parkingowymi i 300 miejscami dla rowerów. Więcej informacji: https://www.centrumriviera.pl/

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: