Inspiracje na niespodziankę dla przyszłej mamy z okazji baby shower

Coraz częściej w Polsce odbywają się spotkania typu baby shower, czyli przyjęcia organizowane dla przyszłej mamy przez jej przyjaciółki i krewne. Moda na nie przywędrowała do Polski z USA. Oprócz świętowania głównym celem baby shower jest obsypanie przyszłej mamy prezentami. Warto więc zastanowić się co można  podarować przyszłej mamie, aby sprawić jej miłą niespodziankę.

 

 

 

Wśród najczęściej wybieranych upominków na baby shower dominują praktyczne przedmioty przydatne przy karmieniu, przewijaniu i pielęgnacji maluszka. I choć niewątpliwie są one bardzo pomocne, to jednak nie można zapominać, że kobieta w ciąży nie jest tylko mamą. Wciąż pozostaje przede wszystkim kobietą, dlatego warto zadbać by wśród pieluszek, śpioszków czy ramek na zdjęcia, znalazł się również prezent, który może sprawić przyszłej mamie prawdziwą przyjemność.

Sesja zdjęciowa z brzuszkiem

To pomysł na prezent dla przyszłej mamy, który pozwoli jej uwiecznić na zdjęciach ten niezwykły czas oczekiwania, gdy kształtuje się silna i nierozerwalna więź matki i dziecka. Fotografie, które powstaną jako efekt sesji będą wspaniałą pamiątką dla całej rodziny, w tym również mającego się narodzić maluszka. Sesja zdjęciowa z brzuszkiem jest wspaniałą okazją, by zatrzymać chwilę, kiedy kobieta nosi w sobie drugie życie. To oryginalny upominek, który może ucieszyć i miło zaskoczyć przyszłą mamę.

Sesja noworodkowa

Pięknym prezentem na baby shower będzie również sesja noworodkowa, gdyż pojawienie się dziecka na świecie to długo wyczekiwany moment. Młodzi rodzice zawsze chętnie uwieczniają na zdjęciach swoje maleństwo, by mieć pamiątkę z pierwszych wspólnych chwil. Profesjonalna sesja zdjęciowa pomoże im zachować wspomnienia na dłużej, a piękne fotografie dziecka staną się cenną rodzinną pamiątką.

Dzień w SPA

Miłym i atrakcyjnym pomysłem na prezent dla kobiety w ciąży może być również dzień w SPA z dedykowaną propozycją dla przyszłych mam. Coraz więcej salonów oferuje specjalne pakiety zabiegów dedykowanych kobietą w ciąży. Są one w pełni bezpieczne dla zdrowia i rozwoju nienarodzonego dziecka. Taki upominek, podarowany z okazji baby shower nie tylko  pozwoli zadbać o wygląd i dobre samopoczucie ciężarnej, ale pomoże także pozbyć się obrzęków i dolegliwości bólowych, które często towarzyszą ciąży.

Baby shower to impreza organizowana przez kobiety i dla kobiet w radosnej atmosferze, której towarzyszą „babskie ploteczki”, żarty i konkursy, a główna bohaterka otwiera przy gościach otrzymane prezenty.

– Upominki podarowane w trakcie przyjęcia dla przyszłej mamy mogą być zarówno częścią tradycyjnej wyprawki dla maluszka, ale również niespodzianką, która pozwoli uwiecznić piękne chwile czy miło zrelaksować się. Sesja z brzuszkiem, sesja noworodkowa czy dzień w Spa to pomysły na prezenty, które dostarczą pozytywnych emocji i pięknych wspomnień głównej bohaterce baby shower. Pomysłów na realizacje miłej niespodzianki dla przyszłej mamy jest coraz więcej, więc warto z nich korzystać. – komentuje Aleksandra Skrzyńska z serwisu Prezentmarzeń.

Oczekiwanie na narodziny dziecka to ważny czas w życiu kobiety. Przyjęcie baby shower jest dobrym sposobem na okazanie przyszłej mamie wsparcia i zrobienia jej wspaniałej niespodzianki.Miłe prezenty, wspólna wymiana doświadczeń, ciepłe słowa i zwykła życzliwa obecność, na pewno pozwolą jej poczuć się pewniej w nowej roli i sprawią, że ten czas stanie się niezapomniany.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: