Infuzja tlenowa – sekret młodej skóry

Lato trwa już w pełni, słoneczna pogoda i wysokie temperatury będą nam towarzyszyć przez najbliższe kilka miesięcy. Jednak upały nie są obojętne dla naszego organizmu – nie tylko czujemy się wtedy zmęczeni, ale również nasza skóra doświadcza ich negatywnych skutków. Jak więc zadbać o to, aby była pełna blasku, a także, by wyglądała młodo i świeżo o każdej porze dnia?

 

 

Odpowiednie nawilżenie naszego ciała, szczególnie w wakacje, jest niezbędne do zachowania napiętej i promiennej skóry. Przebywanie na zewnątrz w pełnym słońcu czy w klimatyzowanych pomieszczeniach, powoduje jej nadmierne wysuszanie i negatywnie wpływa na jej wygląd. Jest wiele sposobów, dzięki którym możemy zadbać o jej kondycję. Oto wybrane z nich.

Kremy, olejki i maseczki

Każda skóra jest wyjątkowa i wymaga innej pielęgnacji. Dla jednych osób sprawdzą się lekkie, odżywcze kremy a dla innych bogate w witaminy olejki naturalne. To jedne z podstawowych metod dbania o naszą cerę, które pomogą zachować jej jędrność i witalność. Niestety działa ona tylko na jej powierzchnię i aby osiągnąć naprawdę olśniewający efekt, trzeba poświęcić dużo czasu na odpowiednie i kompleksowe nawilżenie.

Ochrona od środka

W drogeriach mamy dostępną szeroką gamę suplementów diety i witamin, które mają pomóc naszej skórze od środka i sprawi, że stanie się ona świeża i promienna. Jednak w rzeczywistości same suplementy nie wystarczą, i trzeba zadbać również o jej wygląd zewnętrzny, co wiąże się z dodatkowym czasem, który musimy poświęcić na pielęgnację.

Infuzja tlenowa – idealne rozwiązanie

A gdyby można było dogłębnie odżywić naszą skórę, a efekty pojawiały się od razu i trwały przez dłuższy czas? Dzięki zaawansowanym zabiegom kosmetycznym jest to możliwe. Innowacyjna metoda polegająca na infuzji tlenowej sprawia, że jest ona pełna blasku i jędrności, wszelkie cienie i przebarwienia są mniej widoczne, a zmarszczki zniwelowane. Dodatkowo jest ona dedykowana wszystkim rodzajom skóry i osobom w każdym wieku.

– Zabieg INTRACEUTICALS opiera się na technologii hiperbarycznego tlenu, za pomocą którego do skóry, pod ciśnieniem, wprowadzane są składniki aktywne, zawarte w indywidualnie dobranym serum, nałożonym za pomocą specjalnego aplikatora w wybrane miejsce na ciele. Zwiększa on ilość kwasu hialuronowego co wpływa na poprawę konturów naszej twarzy, a także zauważalnie ją liftinguje. Zabieg ten zapewnia również odpowiednie nawilżenie, przywracając nam blask i świeżość – tłumaczy mgr kosmetolog Emilia Dawiec z Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA.

– Technologia ta jest całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna, nie powoduje żadnych skutków ubocznych, a efekty są widoczne już po pierwszej wizycie dodaje. Dla najlepszych i długofalowych rezultatów zaleca się wykonanie serii zabiegów w ilości od 3-6 raz w tygodniu– dodaje.

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: