Ilona Adamska promuje Teneryfę na gali LWICE BIZNESU 2021

17 czerwca w pięknych wnętrzach Warszawskiego Domu Technika NOT odbyła się gala wręczenia statuetek Lwice Biznesu 2021. To prestiżowy event organizowany od 6 lat przez magazyn Law Business Quality. Jego pomysłodawczynią i organizatorką jest Ilona Adamska – wydawca i redaktor naczelna Imperium Kobiet, motywatorka kobiet, od lat działająca na rzecz kobiet z sektora MŚP. 

 

 

Na czwartkowym evencie pojawiło się sporo gwiazd, m.in. Katarzyna Bonda, Paulina Smaszcz, Monika Richardson, Maria Góralczyk, Kamil Mokrzycki (lider zespołu Sound’n’Grace) czy Katarzyna Miller. Wśród nagrodzonych tegorocznymi statuetkami LWICA BIZNESU 2021 znalazły się także Renata Przemyk, Ewelina Flinta i Halina Mlynkova, które ze względu na koncerty nie mogły pojawić się na gali. Nagroda Specjalna trafiła do Teresy Rosati, która przebywa obecnie ze swoją córką Weroniką w Szkocji.

Sponsorem głównym Gali była organizacja TENERIFE oraz Hiszpania de Luxe, które podczas eventu zachęcały do odwiedzenia tej magicznej wyspy będącej częścią archipelagu Wysp Kanaryjskich. 

#TENERYFA

#WZBUDZITWOJEEMOCJE

Insta: visit_tenerife  https://www.instagram.com/visit_tenerife/

Facebook: VisitTenerife  https://www.facebook.com/VisitTenerife/?brand_redir=1519333705035182

Twitter: Visit_Tenerife   https://twitter.com/VisitTenerifeES

www.Webtenerife.com

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: