Idealny rodzic nie istnieje. Jest tylko ten świadomy i uważny

Ten poradnik powstał dzięki wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu mamy-pedagożki, certyfikowanej realizatorki warsztatów dla rodziców. Szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące wychowywania dzieci? Ta książka jest właśnie dla Ciebie!

 

 

 

Rodzic (prawie) idealny to unikalne połączenie teorii, porad i ćwiczeń praktycznych dla rodziców oraz opiekunów dzieci w różnym wieku. Ten pełen inspiracji przewodnik powstał dzięki kompilacji wiedzy oraz doświadczenia mamy-pedagożki, certyfikowanej realizatorki warsztatów dla rodziców. Dzięki temu stał się skarbnicą przydatnych wskazówek, dodatkowo ubarwioną komentarzami oraz ilustracjami dzieci.

Jak unikać nadopiekuńczych zachowań? Czy chłopców należy wychowywać inaczej niż dziewczynki? Dlaczego warto poznać teorię pięciu języków miłości? To tylko niektóre zagadnienia, jakie porusza autorka. Pomimo obszernej bibliografii, książka została napisana przejrzystym i zrozumiałym językiem. Każdy, kto po nią sięgnie, znajdzie w niej odpowiedzi na nurtujące go pytania, a dodatkowo utrwali sobie jedną, ważną kwestię: Idealny rodzic nie istnieje. Jest tylko ten świadomy i uważny.

Wiem, jesteś zajęty i zapracowany, nie masz czasu na nic. Dużo pracujesz i wiele od ciebie wymagają: w pracy i w domu, od rodzica, męża, żony, córki, koleżanki. Twój czas z dzieckiem to chwile między innymi obowiązkami. Może nie chcesz ich marnować na czytanie książek i wykonywanie ćwiczeń. Twoja decyzja. Ale jeśli sięgasz po tę książkę, wiedz, że to, co tu znajdziesz, jest inwestycją w ciebie i twoich najbliższych. To poszukiwanie prawdziwego skarbu w twoim życiu – wielka wyprawa po skarb. Bo szczęśliwe rodzicielstwo i pozytywna rodzina to taki właśnie cenny dar.

Zaciekawiony_a? Już teraz sięgnij po poradnik Barbary Augustyniak!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://www.taniaksiazka.pl/rodzic-prawie-idealny-barbara-augustyniak-p-2028949.html

O autorce

Barbara Augustyniak – szczęśliwa mama trójki dzieci. Nauczycielka wspomagającą proces kształcenia – pracuje z dziećmi z niepełnosprawnością i trudnościami rozwojowymi, głównie z autyzmem. Pedagożka specjalna, tyflopedagożka, socjoterapeutka, terapeutka TUS i TZA. Od 14 lat prowadzi warsztaty kompetencji wychowawczych, głównie w nurcie Szkoły Dla Rodziców i Wychowawców. Tworzy kursy online dla rodziców o trudnościach i wyzwaniach związanych z wychowaniem. Angażuje się w działania społeczne i charytatywne na poziomie lokalnym, jak również działa w internetowych zbiórkach charytatywnych ( np. dla chorych na SMA lub dystrofię Duchenne’a). Lubi czytać, spędzać czas w ruchu: na rowerze, podczas górskich wędrówek i zwiedzać piękne miejsca w Polsce.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: