Gładkie ciało od zaraz!

Wiosna to najlepszy czas, by rozprawić się z cellulitem. Dzięki profesjonalnym zabiegom możemy to zrobić szybko i skutecznie, osiągając długofalowe efekty.

 

Każdy, kto uważa, że cellulit to przypadłość dotykająca tylko panie noszące rozmiar większy niż „M” jest w błędzie. „Pomarańczowa skórka” to problem, z którym boryka się wiele kobiet, bez względu na wagę czy wiek:

– Z uwagi na fakt, że istnieje wiele przyczyn powstawania cellulitu (nagła zmiana masy ciała, zaburzenia hormonalne, zaburzenia gospodarki wodnej organizmu, ciąża), należy dostosować kurację pomagającą pozbyć się problemu do indywidualnych potrzeb pacjentek. Wśród licznych sposobów, pomagających pozbyć się tej przypadłości, szczególnie polecam profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne, które nie tylko szybko przyniosą oczekiwane efekty, ale też pozwolą na dłużej cieszyć się wymarzonymi rezultatami w postaci gładkiej skóry. – mówi doktor Marek Janisz z Kliniki Korona.

Kawior zamiast skalpela

By walczyć z cellulitem nie trzeba sięgać po radykalne środki. Wystarczy skusić się na kawiorowy zabieg redukujący tkankę tłuszczową. Przypomina on przyjemny masaż, ale zapewnia wysoce profesjonalne efekty. Aktywne substancje zawarte w wyciągu z kawioru docierają do głębokich warstw skóry i pobudzają komórki, dzięki temu pielęgnacja  pomaga pozbyć się wroga numer jeden każdej kobiety, czyli cellultu. Co ważniejsze jednak, kawiorowy zabieg zapobiega również  odkładaniu się tłuszczyku na przyszłość. Efekt to jędrna, zadbana skóra na długo!

Cellulitowi się nie upiecze!

Wysoka skuteczność dzięki wysokiej temperaturze? Czemu nie! Dzięki rozgrzewającemu zabiegowi, walka z cellulitem może być nie tylko skuteczna,  ale też przyjemna!

– Zabieg ten pobudza komórki tłuszczowe i usprawnia przepływ limfy, dzięki czemu skóra staje się lepiej dotleniona, bardziej jędrna i sprężysta. Po zabiegu pacjentki mogą zapomnieć nie tylko o cellulicie, ale też o obrzękach. – mówi doktor Marek Janisz z Kliniki Korona.

Sonoforeza

Kobiece sukienki czy krótkie szorty bezlitośnie odsłaniają wszelkie mankamenty, takie jak cellulit. Na szczęście możemy liczyć na wsparcie sonoforezy – zabiegu, który cieszy się ogromną popularnością wśród kobiet. Największa zaleta sonoforezy to błyskawiczny efekt oraz bezpieczeństwo – serum antycellulitowe zostaje bezboleśnie przetransportowane przy pomocy fal ultradźwiękowych emitowanych przez specjalne urządzenie, dlatego na zabieg może sobie pozwolić właściwie każda kobieta!

Gładka, zadbana skóra to marzenie każdej kobiety. Tej wiosny uda się je zrealizować bez trudu, dzięki profesjonalnym zabiegom pielęgnacyjnym!

Więcej na www.zdrowe-piekno.pl 

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: