Gdy kremy do pielęgnacji nie pomagają…

Oznaki upływu czasu dotykają każdą z nas. Często oprócz zmarszczek zmagamy się też z cellulitem czy rozstępami. Jak temu zaradzić? Kremy i preparaty dostępne w drogeriach nie pomagają? Codzienna, domowa pielęgnacja nie spełnia oczekiwań? Prawdopodobnie to czas, by poddać się skutecznym i dostępnym dla wszystkich metodom.

 

Obecnie dostępne na rynku medycznym metody cieszą się dużą popularnością wśród wszystkich pacjentek: tych, które już korzystają z naszej pomocy, jak i tych, dla których jest to pierwsza wizyta w naszym gabinecie – mówi dr n. med. Ewa Berlińska, specjalista Skin&Smile Berlińska oraz Eva Cure Clinic. Hitem ostatnich tygodni, który przyciąga do gabinetu nowe pacjentki jest Aminokwasowa Terapia Zastępcza JALUPRO®, czyli nowość wśród terapii regeneracyjnych.

Przychodzi do nas wiele nowych pacjentek, które są ciekawe rezultatów takiej terapii, usłyszały o takich metodach, chcą wypróbować, odmłodzić swój wygląd lub pozbyć się niedoskonałości – dodaje dr Berlińska.

Dlaczego ta metoda cieszy się taką popularnością? – To bezinwazyjny zabieg, który dzięki zastosowanemu w nim preparatowi, szybko i widocznie odmładza i odżywia skórę. Można się dzięki niemu pozbyć też cellulitu czy rozstępów. Zawiera on wyjątkowe połączenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów – dodaje specjalistka.

Badania udowodniły, że takie połączenie wspiera bio-rewitalizację skóry. Warto wspomnieć, że aminokwasy budują białka, a więc również kolagen. To on odpowiada za to, że skóra jest gładka i dobrze napięta. Niestety po 30. roku życia jego ilość maleje, a jego braki powodują powstawanie zmarszczek. Działania zewnętrzne (np. w postaci kremów) mogę nie być wystarczającą pomocą dla skóry, dlatego Terapia zyskuje coraz większe uznanie wśród obecnych i przyszłych pacjentek. Co oznacza jej zastosowanie w praktyce? Zmęczona i pozbawiona witalności skóra odzyskuje młodzieńczy blask. Zmarszczki zostają wygładzone, a cera jest znów taka, jak kiedyś. Aminokwasowa Terapia Zastępcza jest skuteczna również w redukowaniu blizn potrądzikowych.

http://skin-smile.pl

http://www.evacure.co.uk/pl/

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: