I Forum Kobiet – wydarzenie, w którym warto uczestniczyć!

Już 24 marca w Łodzi odbędzie się wyjątkowe spotkanie – I Forum Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Patronat honorowy nad spotkaniem roztoczył Parlament Europejski, a gościem specjalnym będzie zespół Blue Cafe!

 

 

Wraz z nadejściem wiosny do centrum Polski, do Łodzi, zawita nowa energia! Przedsiębiorcze kobiety, ambitne bizneswoman i chcące zadbać o swój rozwój panie spotkają się w jednym miejscu – w Auli Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi.
Dokładnie 24 marca secesyjne łódzkie wnętrza staną się miejscem wyjątkowego wydarzenia – I Forum Kobiet. Będzie to czas inspirujących spotkań, motywujących warsztatów i skutecznego networkingu, o czym przekonuje organizatorka projektu, prezes zarządu Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, wydawca i redaktor naczelna magazynów lifestylowych, Ilona Adamska:

– Program naszego wydarzenia dotyczyć będzie takich zagadnień jak: mobbing w pracy, wypalenie zawodowe, depresja czy wreszcie hejt w biznesie. Problemy te dotyczą coraz szerszego grona osób, nadszedł zatem czas, by przyjrzeć się tym groźnym przeciwnikom i wreszcie im się przeciwstawić. Wierzę, że możemy tego dokonać wspólnie, dzięki spotkaniom takim jak nasze Forum.- mówi Ilona Adamska.

Blue Cafe wśród Gości Specjalnych

I Forum Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu to również znakomita okazja do spotkania wyjątkowych osobowości ze świata show-biznesu: Dominiki Gawędy, Pawła Rurak- Sokala z zespołu Blue Cafe i menadżerki grupy, Kamili Sowińskiej. Obecność muzyków jest nieprzypadkowa – frontman i wokalistka oraz menadżerka Blue Cafe wspierają kampanię “Nie hejtuję – motywuję” i dzięki takiej postawie pomagają przeciwstawić się językowi nienawiści obecnemu, niestety, w otaczającej nas rzeczywistości. Przedstawiciele Blue Cafe wystąpią w odrębnym panelu dyskusyjnym zatytułowanym: „Muzyka z pasją. Nasza droga do sukcesu”, gdzie opowiedzą o swoich wzlotach i upadkach, najpiękniejszych, ale też najtrudniejszych momentach w karierze zespołu, zdradzą też sekret, jak zbudować relacje z mediami.

I Forum EKKB stwarza wiele możliwości. O randze wydarzenia najlepiej świadczy fakt, że na mocy decyzji przewodniczącej Roberty Metsoli, Parlament Europejski objął Forum swym patronatem. Parlament wspiera kampanię „Nie hejtuję – motywuję”, szczególnie kładąc nacisk na wydarzenie dotyczące tematu hejtu w biznesie.

Prestiżowy charakter tej imprezy sprawia, że firmy o różnym profilu zaczęły zgłaszać swój udział w Forum. Nie trzeba nikogo przekonywać, że możliwość zaprezentowania profilu swojej marki na tak uznanym spotkaniu stwarza wyjątkową okazję do nawiązania ważnych kontaktów biznesowych, które z pewnością zaprocentują!

Bilety w sprzedaży

Organizatorzy spotkania dysponują jeszcze wolnymi miejscami, warto zatem już dziś zgłosić chęć przystąpienia do akcji. Bilety w cenie 199 zł są dostępne na stronie:  https://ekobilet.pl/e/i-forum-europejskiego-klubu-kobiet-biznesu-503517?evt=503517.

Szczegóły wydarzenia można śledzić na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/685223416638996/

Zapraszamy!

 

 

 

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: