Floral Beauty Show – projekt pokazujący emocje, pasję i miłość do piękna poprzez kwiaty

Pomysł narodził się rok temu, aby pokazać ludziom piękno roślin z którymi obcujemy każdego dnia w innej odsłonie. Pory roku, ich kolorystykę, kształt roślin, możliwość wyeksponowania piękna poprzez stworzone kreacje floralne zaprezentowane przez modeli i modelki w różnych ciekawych miejscach, dostosowanych do danej tematyki sesji.

 

 

Powstało 12 stylizacji, które zostały pokazane na kartach kalendarza na rok 2021, aby każdy z nas mógł obcować z pięknem każdego dnia, aby mógł oderwać  się na chwilę od życia codziennego, problemów jeżeli jakieś go trapią, obecnej sytuacji jaka panuje na świecie. W dobie pandemii, potrzebujemy chwili wytchnienia, a spojrzenie kiedy chcemy na to piękno pozwoli zatrzymać się na chwile, przenieść się wirtualnie w świat magii.

Długie godziny projektowania, tworzenia, przygotowywania stylizacji dały zaskakujące efekty, zostały przekroczone granice człowiek – kwiaty.

Stylizacja na każdy miesiąc daje inne odczucia, emocje, pokazuje bogactwo roślin jakim obdarzyła nas natura, zaskakujące materiały z jakich stworzone zostały ubiory. Całości stylizacji dopełniał artystyczny makijaż oraz fryzura, wykreowane przez znamienitych specjalistów, a zdjęcia stworzył pasjonat fotografii.

Na sukces  pracuje zespół specjalistów, wtedy osiąga się zamierzony cel. Ludzie z pasją , którzy kochają swoją pracę, angażują się bez granic, aby pokazać swój kunszt, który złożony w całość pokazuje  niespotykaną sztukę na co dzień.

Praca z kwiatami , aby ją stworzyć trwała czasami kilkanaście godzin – to czas montażu, wykorzystywania różnych technik florystycznych, a przede wszystkim asysty florystów, którzy pomagali tworzyć te dzieła, gdyż jest to materiał delikatny, kruchy, ulotny…

Pora przedstawić zespół…

Twórca i projektant kreacji florystycznych

Małgorzata Szwagiel – mistrz florystyki, absolwentka Studiów Podyplomowych na kierunku Florystyka w Krakowie. Właścicielka Pracowni florystycznej Red Floral Art,  w której świadczy wyspecjalizowane usługi florystyczne: florystyka ślubna, , kompleksowa obsługa florystyczna firm, florystyka okolicznościowa, pokazy florystyczne, warsztaty tematyczne, kursy i szkolenia, aranżacje florystyczne do sesji fotograficznych, aranżacja stoisk targowych, oprawa pokazów mody, oprawa kwiatowa turniejów tańca. Pomaga spełniać marzenia poprzez kwiaty od serca. II Wicemistrz Krajowych Florystycznych Mistrzostw Regionów . Członek Stowarzyszenia Florystów Polskich oraz Podkarpackiego Klubu Florystów przy SITO Rzeszów. Nauczyciel florystyki w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie, nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Inżynieryjno –Ekonomicznej w Rzeszowie.

Asystuje wielu mistrzom polskim i zagranicznym  podczas pokazów florystycznych. Jako uczestniczka pokazów przekazuje emocje poprzez kwiaty, zaskakuje widownię nowymi pomysłami.

Florystyka to jej pasja , którą nieustannie rozwija. Kwiaty dają jej  radość życia, kwiaty to lekarstwo na złe chwile. Kreacje floralne to jej żywioł, możliwość pokazania piękna kwiatów oraz przeniesienie widza do świata magii, pokazania co w duszy gra…

Sylwia Baran – asystent florysty, osoba która pracowała przy całym projekcie, florystka z zamiłowania do piękna, z poświeceniem pomagała tworzyć stylizacje, dziewczyna dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

W kilku stylizacjach asystentami florysty były- Małgorzata Urban, Barbara Rusin, Małgorzata Trznadel, które dzielnie pracowały wiele godzin przy projekcie.

Te cztery dziewczyny, to zgrany zespół Małgosi Szwagiel, który  współpracuje przy wielu projektach razem z nią, to osoby które rozumieją się bez słów, zgrany team, który rzuca wszystko jak trzeba aby osiągnąć zamierzony efekt.  To zespół marzeń, za który serdecznie dziękuję, który mnie wspiera na dobre i na złe.

Cudowna osoba, która została postawiona na mojej drodze, osoba z wielką pasją i talentem, sercem na dłoni, wizażystka, czarodziejka od piękna to Małgorzata Sitek Aletańska – mistrz wizażu, właścicielka studia wizażu i urody „Margaret Studio”. W zawodzie od 10 lat, szkoleniowiec branży beauty prowadząca kursy grupowe jak i indywidualne. Współpracuje z Rzeszowską Szkołą Eureka, wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Prawa i Administracji.

Wciąż podnosi swoje kwalifikacje u najlepszych trenerów w kraju, kocha swoją prace i ludzi. Bardzo wysoko ceni sobie relacje międzyludzkie. Chętnie dzieli się wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Uwielbia nowe wyzwania i chętnie angażuje się w różne projekty co daje jej poczucie spełniania.

Kolejna artystka, stylistka fryzur, kobieta dla której nie ma granic w świecie fryzjerstwa to Katarzyna Złamaniec i jej cudowne Atelier…..

Kasia to mistrz fryzjerstwa, właścicielka Atelier & Academy Katarzyna Złamaniec, międzynarodowy edukator, artysta, osoba wielowymiarowa. W branży pracuje od przeszło 20 lat. Fryzjerstwo od zawsze było jej pasją a praca w zawodzie wypełniała ją każdego dnia i właśnie dzięki niej Kasia może się realizować. Od 13 lat prowadzi swoją Akademię, której założenie było jej marzeniem od samego początku całej historii związanej z fryzjerstwem. Ponadto jest edukatorem w międzynarodowej włoskiej marce Z.one Concept z którą współpracuje. Oprócz pracy we własnym salonie kocha być częścią różnorodnych projektów, tworzy autorskie kolekcje oraz sesje zdjęciowe. Bierze udział w konkursach a także organizuje autorskie szkolenia fryzjerskie, dzięki którym może dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z fryzjerami, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i szukają inspiracji do pracy. Sama również często jest uczestnikiem szkoleń, zarówno u Polskich jak i zagranicznych edukatorów. Między innymi byli to: Sharon Blaine, Toni & Guy Hairdressing Academy, X-Pression, Salon Akademia Papaver, ZGAT Academy, Mahogany Hairdressing, Saco Academy, Allilon i wiele, wiele innych. Rozwój daje Kasi przestrzeń, w której może tworzyć nietuzinkowe rzeczy a zakres inspiracji nie ma limitu. Szkolenia dają jej siłę, motywację i kopniaka do działania. Często powtarza, że jest to jeden z najistotniejszych elementów, który towarzyszy jej przez całe życie. Sama o sobie mówi, że jest pasjonatką życia, zachłanną na poznawanie świata i ludzi, którzy są dla niej jedną z najważniejszych wartości.

Nie można by było podziwiać tych wspaniałych prac, gdyby nie zostały zatrzymane w kadrze aparatu przez artystę fotografa, który miał nie łatwe zadanie, aby uchwycić każdy detal, pokazać to piękno odbiorcy.  Jest nim Kuba Pabis – od najmłodszych lat związany z Podkarpaciem fotograf, pasjonat podróży i dobrej kuchni. Zakochany w górach optymista i poszukiwacz piękna. Fotograf portretowy i reportażowy. Na co dzień zajmuje się fotografią ślubną oraz studyjną. Zainspirowany ludzkim umysłem i naturą pracuje nad własnymi fotograficznymi projektami.

No i oczywiście wspaniały zespól modeli i modelek, którzy mierzyli się z nie łatwym zadaniem nie raz, ciężkie warunki pracy, ekstremalne miejsca, godziny pracy z uśmiechem i pełnym profesjonalizmem:

 1. Anna Dorocicz
 2. Katarzyna Zając
 3. Anna Węklar
 4. Angelika Hejnar
 5. Sveta Khomenko
 6. Józef Podwapiński
 7. Malwina Kurzawa
 8. Klaudia Szwagiel
 9. Oliwia Szwagiel
 10. Patrycja Pic
 11. Wiktor Stefanowicz
 12. Patrycja Widlarz
 13. Bartek Sanocki
 14. Tatiana Del Valle
 15. Paulina Jakólska
 16. Piotr Kurzawa

Sukcesem jest praca zespołu, to on tworzy atmosferę, klimat , zaangażowanie, ciężka praca jaka wkładają – każdy ze swej strony, daja zamierzone efekty. Nam się udało połączyć wspaniałych ludzi, którzy kochają piękno i sztukę, którzy chcą przekazać emocje innym ludziom.

Na stronie www.floralbeautyshow.pl można zakupić kalendarz z pracami, gdzie jest dużo więcej stylizacji niż te, które zaprezentowaliśmy.

Polecamy z całego serca!

 

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: