Fitt Spray może być Twój! Weź udział w naszym konkursie i wygraj “magiczny specyfik”!

Każdy, kto próbował schudnąć wie, że proces ten bywa długotrwały, często trudny i pełen wyrzeczeń. Bywa też tak, że efekty nie pojawiają się tak szybko, jakbyśmy chcieli. Taka perspektywa nie brzmi zachęcająco, prawda? 

 

Na szczęście na rynku pojawił się Fitt Spray, który powstał z myślą o osobach prowadzących dietę, odchudzających się oraz wszystkich pragnących ustabilizowania regularności posiłków podczas dnia.

Składniki aktywne zawarte w formule Fitt Spray PRO wspomagają utrzymywanie założeń diety eliminując podjadanie między posiłkami. Dużą jego zaletą jest to, że opakowanie produktu jest małe i dyskretne, dlatego można mieć go zawsze przy sobie w razie potrzeby. Warto też wspomnieć o sposobie stosowania spray’u: w chwili wystąpienia pokusy na podjadanie (poza ustalonymi posiłkami) należy aplikować produkt poprzez psiknięcie w jamę ustną jak odświeżacz do ust.

Produkt sam w sobie nie walczy ze zbędnymi kilogramami, a ze słabościami, które prowadzą do nadwagi. Jest to rozwiązanie dla każdego, kto ma problem z utrzymaniem regularności posiłków i podjadaniem między nimi. W większości przypadków, pomijając rzecz jasna osoby dotknięte chorobami prowadzącymi do nadwagi, samo utrzymanie regularnego sposobu odżywiania gwarantuje uzyskanie prawidłowej masy ciała bez konieczności stosowania jakichkolwiek wspomagaczy. Można oczywiście stosować preparaty dostarczające organizmowi minerały i witaminy, jednakże prawidłowo zbilansowana dieta sama w sobie powinna zapewnić ich odpowiednią dawkę.

Reasumując: Ustabilizowanie ilości i regularności posiłków, prawidłowe nawadnianie organizmu, oraz wyeliminowanie “podjadania” jest kluczem do szczupłej sylwetki i zdrowego funkcjonowania całego organizmu. Stabilizując dietę, masa ciała ustabilizuje się sama.

Aby zdobyć jeden z 2 zestawów naszego magicznego “specyfiku”, wystarczy wysłać do nas e-maila na adres: redakcja@ikmag.pl i przekonać nas, że to właśnie do Ciebie powinna trafić nagroda. Dwa najciekawsze uzasadnienia nagrodzimy FITT SPRAY’EM. 

Więcej o marce i produkcie na stronie: https://fittspray.com/

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: