Finał 4. edycji plebiscytu LWICE BIZNESU już jutro!

3 grudnia w hotelu Mercure Warszawa Grand odbędzie się finał 4. edycji konkursu LWICE BIZNESU organizowanego przez magazyn LAW BUSINESS QUALITY. Pomysłodawczynią gali jest wydawca i redaktor naczelna kwartalnika Ilona Adamska. Tego dnia po raz pierwszy zostaną wręczone również statuetki LWY BIZNESU 2018 oraz wyróżnienia dla gwiazd, które chętnie angażują się w różnego rodzaju akcje społeczne i charytatywne. Redakcja przyzna im tytuł „GWIAZDA O WIELKIM SERCU”. 

 

– Już po raz czwarty pragniemy pokazać, że kobiecy biznes ma wiele twarzy, a za sukcesem stoją nie tylko wyniki finansowe, ale także pasja, kreatywność i wytrwałość. Poprzez plebiscyt LWICE BIZNESU 2018 chcemy głośno pokazać, że przyszłością biznesu są kobiety. Chcemy nagrodzić i wyróżnić te osoby, które swoją pracą i działaniem fair play udowadniają, że sukces można odnieść, bez względu na płeć i wiek – mówi Ilona Adamska, organizatorka konkursu.

– Nasz plebiscyt to także wyjątkowa okazja do integracji środowiska biznesowego. To świetna reklama i promocja marki, firmy czy osoby, ale przede wszystkim kontynuacja budowania społeczności kobiet przedsiębiorczych, która została zapoczątkowana przeze mnie w 2014 roku – dodaje Ilona Adamska.

W tym roku redakcja magazynu Law Business Quality przyzna po raz pierwszy wyróżnienia panom, wręczając im statuetkę „Lew Biznesu 2018”.

– Pragniemy nagrodzić właścicieli najdynamiczniej rozwijających się firm, cechujących się nieposzlakowaną opinią wśród klientów i kontrahentów. Mężczyzn zajmujących stanowiska kierownicze. Osoby, które cechuje śmiałość w podejmowaniu nowych wyzwań oraz wchodzenie odważnie w nowe projekty. Ich działanie to połączenie rzetelności, sumienności, fachowości i odpowiedzialności za wykonywaną pracę. Panów, którzy potrafią współpracować i wiedzą, że sukces na własną rękę jest niemożliwy do osiągnięcia – wyjaśnia organizatorka plebiscytu.

Statuetki wręczą m.in. Monika Zamachowska i Dorota Williams, laureatki LWIC BIZNESU z 2016 roku.

Co roku redakcja Law Business Quality nagradza również osobistości ze świata kina, sztuki, kultury, które udzielają się społecznie i charytatywnie, jak również prowadzą własne przedsiębiorstwa niezwiązane z show-biznesem. W latach ubiegłych wśród nagrodzonych pań znalazły się takie gwiazdy jak: Anna Mucha, Jolanta Kwaśniewska, Joanna Klimas, Ewa Błaszczyk, Omenaa Mensah, Joanna Jabłczyńska, Dorota Williams, Paulina Holtz, Małgorzata Ohme, Monika Zamachowska, Joanna Brodzik, Agnieszka Kaczorowska, Edyta Jungowska, Sonia Bohosiewicz.

– W tym roku po raz pierwszy gwiazdom zamiast LWIC BIZNESU przyznamy statuetki GWIAZDA O WIELKIM SERCU. Chcieliśmy bowiem nagrodzić znanych i lubianych, którzy niekoniecznie prowadzą swoje firmy, ale którzy wyjątkowo głośno angażują się w ciekawe projekty społeczne i akcje charytatywne. Chcemy wyróżnić gwiazdy, które swoją postawą udowadniają, że czasami drobny gest może wiele zmienić w życiu drugiego człowieka. Które swoją postawą pokazują, że pomaganie może być źródłem szczęścia i prawdziwej satysfakcji – wyjaśnia Ilona Adamska.

Statuetki GWIAZDA O WIELKIM SERCU trafią m.in. do Moniki i Roberta Janowskich, Ani Wyszkoni, Mateusza Damięckiego, Grażyny Wolszczak, Anny Korcz, Tamary Arciuch, Bartka Kasprzykowskiego, Dominiki Gwitt, Katarzyny Pakosińskiej, Mai Bohosiewicz.

Tegoroczny event ma również niezwykły wymiar ze względu na nietypowy pokaz mody, który odbędzie się pod koniec wydarzenia. W roli modelek wystąpią czytelniczki magazynu LAW BUSINESS QUALITY oraz pacjentki i podopieczne Stowarzyszenia „Niebieski Motyl”, które wspiera i pomaga kobietom chorym na raka jajnika. Modelki zaprezentują najnowszą kolekcję marki EVERYDAYOFFICIAL, którą stworzyły dwie wyjątkowe kobiety, współzałożycielki Stowarzyszenia, również zmagające się z nowotworem jajnika.

– Choć marka istnieje na rynku od kwietnia, szturmem zdobywa serca gwiazd i celebrytek. Ubrania dziewczyn nosi m.in. Agnieszka Kaczorowska czy Weronika Książkiewicz. W sukni ślubnej ich projektu wystąpiła także Marta Kaczyńska. Cieszę się, że moja propozycja zorganizowania wyjątkowego, innego niż wszystkie pokazu mody została przez nie tak optymistycznie i ochoczo przyjęta. Od samego początku pokazowi przyświeca idea pokazania, że wszystkie jesteśmy piękne. Bez względu na wiek, rozmiar ubrania czy chorobę, z którą się zmagamy. Dlatego w pokazie pójdą modelki w wieku od 30+ do 60+, w rozmiarze od S do XL – wyjaśnia Ilona Adamska.

Po pokazie odbędzie się licytacja trzech wybranych sukienek, którą poprowadzi znany i lubiany aktor Jan Szczygieł. Pieniądze z licytacji zasilą konto Stowarzyszenia „Niebieski Motyl”.

W trakcie gali wystąpią także: skrzypaczka Magdalena Szymańska, zwyciężczyni programu Szansa na Sukces Anna Hamela oraz uczestnik programu X FACTOR Łukasz Zimończyk.

Po gali na wszystkich gości czeka poczęstunek od szefa kuchni hotelu Mercure Warszawa Grand oraz lampka wybornego wina z winnicy Darius.

– Event ma charakter przyjęcia koktajlowego. Nie obowiązują stroje wieczorowe. Stawiamy na luźną, przyjacielską atmosferę. Chcemy, aby nasi goście czuli się swobodnie – dodaje Anna Gardyniak, sekretarz redakcji LAW BUSINESS QUALITY.

Sponsorem głównym wydarzenia jest MAZDA BEMO MOTORS.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: