Fashion Meeting – projektanci start! – Magazyn Kobiet Spełnionych.

Fashion Meeting – projektanci start!

Patronat medialny Imperium Kobiet

Lato jeszcze w pełni, a organizatorzy największych imprez modowych we Wrocławiu zapowiadają już dwa najmodniejsze wydarzenia sezonu jesiennego i rozpoczynają rejestrację wystawców. Na imprezach pojawi się kilkuset projektantów mody i designu, a także marki kosmetyczne. Wydarzenia wzbogaci dobra muzyka i doskonałe jedzenie.

]]>

Już u progu jesieni, w weekend 24 i 25 września odbędzie się po raz 14. Fashion Meeting POP UP STORE, czyli targi mody autorskiej i designu w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu. To targi twórców polskiej mody niezależnej i designu, skupiające się na modzie o unikalnym charakterze, która wymyka się prostym podziałom, a nawet obowiązującym trendom i idzie własną, autorską drogą wyznaczaną przez projektantów. Kwietniową edycję targów odwiedziło ponad 11.000 gości, jesienią organizatorzy przewidują równie duże zainteresowanie.

Goście targów poznają polskie marki tworzące odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci, nowoczesny design, biżuterię, buty i dodatki. Podczas wydarzenia swoje kolekcje zaprezentują także projektanci mody i zabawek handmade dla dzieci.

Zgłoszenia dla projektantów właśnie ruszyły i można je przesyłać na adres: wroclaw@fashionmeeting.pl

Projekt Fashion Meeting POP UP STORE to kwintesencja kultury mody, wydarzenie w naturalny sposób wypływające z życia społecznego, łączące twórczość projektantów, designerów, fotografię, ekologię, muzykę, chillout i smaczne jedzenie. Czternastą edycję targów uatrakcyjni także znany i lubiany Festiwal Food Trucków i Zacnego Piwa – Wrocławscy Ulicożercy.

Ponadto na uczestników czekać będzie wiele innych atrakcji dodatkowych. W terminie 19-20 listopada organizatorzy zapraszają na siódmą edycję jednej z największych imprez modowych w Polsce – Wrocław Fashion Meeting, podczas której we wnętrzu prestiżowej przestrzeni Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław odbędą się nie tylko targi, ale też spektakularne pokazy mody.

Wrocław Fashion Meeting to bogactwo trendów światowych w interpretacji projektanckich marek polskich i zagranicznych, a także prezentacje znanych marek. Imprezę poprowadzi znany z ekranu telewizyjnego Conrado Moreno. Ponad 130 stoisk wystawienniczych, najlepsze modelki i modele, Wielka Gala Wrocław Fashion Meeting, pokazy VIP, pokazy mody dziecięcej, konkurs stylizacyjny Stylowy Wrocław, prestiżowi partnerzy i patroni to filary tego wydarzenia z udziałem projektantów oraz wielu marek.

Nowością tegorocznej odsłony będą pokazy OFF WFM – młodych twórców mody i sztuki, podążających poza głównym trendem, zaskakujących swoimi inspiracjami i twórczością.

Organizatorzy zapraszają projektantów do przesyłania zgłoszeń do strefy Showroom oraz zainteresowanych prezentacją kolekcji podczas pokazu. Zgłoszenia powinny zawierać opis marki i zdjęcia kolekcji. Selekcja zgłoszeń odbywa się na bieżąco. Kryteriami są oryginalność oferowanych prac, własnoręczny wkład w ich tworzenie oraz jakość wykonania.

Fashion Meeting powstało w 2012 roku jako jedna z pierwszych imprez promujących polskich projektantów i modę w Polsce. Od tego czasu modowe wydarzenia odwiedziło już blisko milion gości zainteresowanych unikalnymi projektami, zakupami od projektantów i tematyką mody.

Więcej informacji:

www.kulturamody.pl
www.fashionmeeting-popupstore.pl
www.wroclawfashionmeeting.pl
www.facebook.com/wroclawfashionmeeting

Kontakt: wroclaw@fashionmeeting.pl

Patronat:
Wrocław – Miasto Spotkań
Patroni medialni: Radio ESKA, STRÖER, AVANTI24.pl, Styl.pl, MADAME, beModels.pl, Moda w Polsce, Imperium Kobiet, ModnaModa.pl, www.wroclaw.pl, Businesswoman & life, ModnaUlica.pl, fashionweare.com, MaxModels.pl, Rynek Mody, feszyn.com, TuWroclaw.pl, dlaStudenta.pl, kulturaonline.pl
Organizator: Sequence

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: