FASHION INSIDE | Świętochłowice w marcu – Magazyn Kobiet Spełnionych.

FASHION INSIDE | Świętochłowice w marcu

Patronat medialny Imperium kobiet

To dopiero druga edycja FASHION INSIDE | Świętochłowice, którego główną ideą jest promowanie Talentów, związanych z szeroko pojętą sztuką i modą, których pasja daleka jest od utartych nurtów i schematów do których próbują przyzwyczaić nas Mass Media.

]]>

Tego jednego, wyjątkowego dnia Świętochłowice staną się stolicą mody. Dokładnie 12 marca Centrum Kultury Śląskiej „Zgoda” zaprasza na niezwykłe wydarzenie.

Fashion Inside | Świętochłowice to druga edycja prestiżowej imprezy, zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet. Od godziny 18 będziecie mieli okazję zobaczyć w akcji najlepszych modeli oraz piękne modelki, ubrane w światowe marki takie jak Alkai, Katarzyna Romańska, Blue Shadow, Grażyna Pander – Kokoszka. Na miejscu pojawią się wielcy kreatorzy mody, których do tej pory znaliście tylko z pierwszych stron gazet! Zawodowi fryzjerzy i wizażyści oraz sztab specjalistów stworzą niesamowite widowisko, które zapamiętacie na długo.

W programie m.in. koncert Antka Smykiewicza, zespołu The Chance oraz kwartetu Filharmonii Śląskiej – AMBIENTE, konkurs wizytówkowy i bankiet. Niezapomniane wrażenia gwarantowane! Impreza została objęta honorowym patronat prezydent miasta Dawida Kostempskiego.

Świętochłowice – kilkudziesięciotysięczne miasto położone w sercu aglomeracji górnośląskiej, powoli budzi się z letargu wywołanego restrukturyzacją przemysłu, gdy zlikwidowane zostały prawie wszystkie zakłady przemysłowe miasta. Dzieje się tak m.in. dzięki nowym inwestycjom w kulturę, takim jak Muzeum Powstań Śląskich czy powstały obiekt kultury Dwie Wieże. Włącza się w ten nurt świętochłowickie Centrum Kultury Śląskiej usytuowane w malowniczym parku ze starym drzewostanem. Sala widowiskowa CKŚ (ok. 400 miejsc siedzących z możliwością aranżacji przestrzeni wnętrza) ma po raz pierwszy stać się miejscem profesjonalnego pokazu mody.

Impreza została objęta honorowym patronatem prezydenta miasta Dawida Kostempskiego.

fot. Żaneta Kostrzewińska

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: