Fashion Inside Świętochłowice już w marcu – Magazyn Kobiet Spełnionych.

Fashion Inside Świętochłowice już w marcu

Patronat medialny Imperium Kobiet

11 marca 2017 odbędzie się kolejna – trzecia już – odsłona świętochłowickich spotkań z modą Fashion Inside. Tegoroczna edycja bazuje na przyjętej przed trzema laty formule, która bezwarunkowo trafiła w gusta śląskiej publiczności, ale pojawi się w niej również kilka nowych punktów programu, min konkurs dla stylistów oraz warsztaty modowe.

Fashion Inside Świętochłowice już w marcu
Na wybiegu Centrum Kultury Śląskiej odbędzie się 5 pokazów mody prezentujących kolekcje TDE Tadeusza Gwoździa, Unique Oli Stodółki, Mia Stilo Agnieszki Bonisławskiej, Piotra Popiołka oraz Dominiki Syczyńskiej. To bardzo zdolni polscy projektanci, którzy z powodzeniem prezentują swoje prace zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Część muzyczna Fashion Inside pozwoli zaspokoić gusta największych koneserów, ponieważ nasze zaproszenie przyjęła Magdalena Szymańska – najbardziej żywiołowa i energetyczna skrzypaczka, która jako jedyna łączy grę na skrzypcach z brawurowym show, Kasia Moś – popularna wokalistka, która specjalnie dla świętochłowickiej publiczności zaśpiewa swoje największe przeboje oraz Victoria Amell – młoda piosenkarka, której wróży się wielką karierę.
Aby zapewnić publiczności najbardziej wyszukane doznania, grupa Azislight przedstawi niezwykle widowiskowy pokaz świetlny, którego do tej pory w Świętochłowicach jeszcze nie było!

Gościem specjalnym tegorocznej edycji Fashion Inside będzie Leszek Stanek – pochodzący z Świętochłowic tancerz, choreograf, aktor, który zyskał sympatię widzów w całej Polsce po występach w programie Azja Express. Jako organizatorzy, jesteśmy dumni, że mamy możliwość współpracy z najlepszą ekipą bacstagową, oraz profesjonalnymi modelkami i modelami wybiegowymi – ludźmi, którzy na co dzień pracują przy największych wydarzeniach modowych w całej Polsce.

Pozwala nam to zachować pewność, że Fashion Inside swoim poziomem nie odbiega od najbardziej prestiżowych imprez branży fashion.

Zapraszamy 11 marca do Centrum Kultury Śląskiej na III edycję Fashion Inside!

Wielkie Święto Mody tego dnia odbędzie się w Świętochłowicach.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: