Fashion Experience For Fashion Animals

Przed nami najnowsze wydarzenie na trójmiejskiej mapie eventowej, organizowane przez agencję marketingową Food Brand, odpowiedzialną m.in. Za organizację popularnego wydarzenia Smakuj Trójmiasto. 

W dniach 10 -11  marca 2018 (sobota  – niedziela) w godzinach 11.00 – 19.00 w wyjątkowej przestrzeni w sercu Wrzeszcza – industrialnej, loftowej hali na poziomie +1 Galerii Metropolia – odbędą się targi mody CATWALK GDAŃSK FASHION.

WŚRÓD ZAPROSZONYCH WYSTAWCÓW POJAWIĄ SIĘ: 

* wyselekcjonowane polskie marki, prowadzone przez uzdolnionych
twórców mody autorskiej
* przedstawiciele dobrego modowego designu
* rzemieślnicy, twórcy biżuterii i rękodzieła
* projektanci streatwearowi
* producenci i osoby kreujące trendy
* makijażyści, wizażyści, styliści
* i jeszcze więcej osobistości, a także nieprzebrane morze inspiracji.

Wszystko po to, aby nasycić się modą zgodnie z hasłem przewodnim targów  – Fashion Experience For Fashion Animals! Nie zabraknie projektantów i producentów ubrań zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, a także dzieci.

Różnorodność prezentowanych marek oraz duży wybór dodatków, biżuterii i kosmetyków naturalnych z pewnością zagwarantuje znalezienie odpowiedniego towaru dla osób szukających wysokojakościowych produktów i usług.

Dodatkową atrakcję, stanowić będą pokazy mody, polskich znanych projektantów ale również regionalnych butików!

Na scenie pojawią się m.in. najnowsze kolekcje Patryka Wojciechowskiego, Michała Starosta, Kariny Kalskiej ale również nowości prosto z butików tak jak Total Look by Bunny the Star!

Wydarzenie poprowadzi – Wojtek Kaczmarczyk – medialny freelancer, prowadzący program muzyczny Gwiazdy Rocka w TVP rozrywka.

Przygotowane przez organizatorów liczne strefy modowe, wizażu oraz gastronomiczna z pewnością zaspokoją wszelkie oczekiwania, niezależnie od preferowanego stylu.

WSTĘP NA WYDARZENIE JEST BEZPŁATNY.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: