Europejski Klub Kobiet Biznesu – integruje i wspiera!

Bez względu na to, w jakim kraju i w jakiej branży działasz, możesz liczyć na pomoc kobiet, które tak jak ty, chcą być niezależne, którym zależy na wypromowaniu swej marki i pozyskaniu ciekawych kontaktów biznesowych. Wystarczy, że wstąpisz do Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, organizacji, która już od trzech lat zapewnia swym członkiniom fantastyczne benefity!

 

Siłą kobiet od dawna było udzielanie sobie nawzajem wsparcia. Nikt przecież nie zrozumie kobiety tak dobrze, jak druga kobieta, nie tylko w sytuacji, gdy mowa o sferze życia osobistego, ale też w kwestiach biznesowych. Jednak jeszcze do niedawna przedsiębiorcze Polki, które chciały choćby zaczerpnąć wiedzy na temat specyfiki rynku sprzedaży na terenie innych krajów, nie wspominając już o nawiązaniu kontaktów biznesowych, skazane były na podjęcie działań na własną rękę. Na szczęście powstał Europejski Klub Kobiet Biznesu – organizacja, która łączy i motywuje ambitne panie z naszego kontynentu!

EKKB za swój najważniejszy cel uważa promowanie kobiecych biznesów poprzez rozliczne działania: szkolenia, konferencje, spotkania, wyjazdy integracyjne, networking, live’y, zoom’y.

O tym, że takie akcje przynoszą realne korzyści, świadczyć może choćby poparcie tych idei przez wybitną bizneswoman, Teresę Rosati. Projektantka mody jest bowiem ambasadorką Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Z zaangażowaniem w ten projekt włączyły się również inne znane panie:

– Europejski Klub Kobiet Biznesu to organizacja, która skupia w tym momencie około 140 kobiet biznesu, nie tylko z Polski, ale także z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Belgii i Grecji – tłumaczy Ilona Adamska, redaktor naczelna i wydawca magazynu „Law Business Quality”, założycielka Klubu. – Jej celem jest wspieranie kobiet w budowaniu marki osobistej, promowaniu kobiecych biznesów, integrowaniu kobiet i inspirowaniu do tworzenia wyjątkowych projektów. Spotkania Klubu odbywają się w Warszawie, Krakowie i Gdańsku oraz online poprzez ZOOM. Gośćmi specjalnymi Klubu i cyklu motywujących wywiadów dla klubowiczek były: Monika Richardson, Beata Sadowska, Teresa Rosati, Katarzyna Pakosińska i Paulina Smaszcz

EKKB to przede wszystkim jednak wspaniała międzynarodowa platforma za pomocą której możliwa jest wymiana myśli, doświadczeń i pomysłów ambitnych, stawiających na rozwój kobiet. Klub to również miejsce, gdzie można wypromować swój biznes, poprzez takie działania jak wywiady, prezentację sylwetek właścicielek firm na kilku portalach należących do wydawnictwa I.D. Media, nagrania paneli dyskusyjnych czy sesje fotograficzne utrzymane w biznesowej stylistyce.

Warto też podkreślić, że Europejski Klub Kobiet Biznesu organizuje zarówno spotkania “na żywo”, jak i online, poprzez platformę ZOOM, co pozwala na lepszą integrację, nawet w sytuacji, gdy z różnych, często niezależnych od nas powodów, nie możemy się przemieszczać. Nie da się jednak ukryć, że to właśnie spotkania o tradycyjnej formie (z Balem Charytatywnym na czele), to wydarzenia, na które z niecierpliwością czekają wszystkie Klubowiczki:

– Miałam ogromny zaszczyt uczestniczyć w evencie, który zorganizowała Ilona Adamska, prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Wśród zaproszonych gości była również pani Teresa Rosati – miła, skromna, z ogromnym poczuciem humoru kobieta. Klasa sama w sobie – mówi Katarzyna Jasińska, członkini EKKB. – Sierpniowe spotkanie z niezwykłymi kobietami oraz naszą cudowną ambasadorką napełniły mnie ogromnym optymizmem oraz nadzieją, że jeszcze wiele w życiu mam do zrobienia. Dla siebie, dla innych. Pani Teresa zwróciła mi uwagę na pewien bardzo ważny element naszego życia, mówiąc w kuluarach: „Co byś nie zrobiła i tak dla innych będzie to niezrozumiałe. Nie patrz na innych, rób swoje, a będziesz najszczęśliwsza na świecie”. Jestem szczęśliwa. Między innymi dzięki byciu w tym wyjątkowym Klubie! 


Europejski Klub Kobiet Biznesu to wyjątkowa organizacja, która pozwala rozwinąć skrzydła ambitnym, nieustającym w samodoskonaleniu się paniom. Dzięki EKKB bizneswoman mogą nie tylko liczyć na wsparcie, ale też motywować i inspirować do działania inne kobiety. Jednym słowem EKKB łączy mimo różnic!

Chcesz dołączyć do Klubu? Wejdź na www.ekkb.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Joanna Bielas

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: