Dzień Dziecka na Zamku Królewskim – Magazyn Kobiet Spełnionych.

Dzień Dziecka na Zamku Królewskim

Patronat IK Magazine

W niedzielę 2 czerwca, już po raz czwarty, zapraszamy całe rodziny na jedyny i niepowtarzalny Dzień Dziecka na Zamku Królewskim w Arkadach Kubickiego i Ogrodach Królewskich. W tym roku czeka na wszystkich moc atrakcji, które przygotowali Sponsorzy i Partnerzy. Prognoza pogody na ten wyjątkowy dzień bardzo sprzyja w realizacji wszystkich zamierzonych wydarzeń.

Dzień Dziecka na Zamku Królewskim
Czy wiecie, że w Dzień Dziecka swoje urodziny obchodzi Kubuś? Świętuj je razem z nim. O 13.30 każdy będzie miał okazję spróbować największego na świecie tortu marchewkowego. Wielkie emocje czekają wszystkich na olbrzymich meblach będących jednocześnie wielkim placem zabaw, w dmuchanych zamkach czy na wspinaczce. Specjalnie z tej okazji Kubuś przygotował również wyjątkową zabawę w technologii rozszerzonej rzeczywistości (augmented reality).

Dodatkowo czekają na gości wielkie bańki mydlane, fotobudka ze zdjęciami, stoisko z Kubusiowym Radiem, konkursy z nagrodami. I oczywiście on sam – Kubuś. Każdy gość Dnia Dziecka będzie mógł wziąć udział w Philipiak Healthy Mission. Dowie się jak stworzyć kuchnię pełną zdrowia i przekona się, że gotowanie może być rodzinną zabawą. Gry i rozrywka dla każdego tylko z PlayStation. PlayStation®3 zapewni rozrywkę dla całej rodziny. Podczas imprezy, każdy będzie mógł cieszyć się tysiącami gier i rodzinną zabawą z kontrolerem ruchu PlayStation®Move oraz realistycznym symulatorem wyścigów Gran Turismo.

Na stoisku biura podróży NECKERMANN i marki animacyjnej dla dzieci HAPPY EVENTS wszystkie dzieci i ich rodzice poczują klimat wypoczynku i dobrej zabawy jeszcze przed wakacjami. Wspólnie z maskotką klubów aktywnego wypoczynku Happy Events Lwem Leoneckiem poszukamy skarbów, nauczymy się tańczyć klubowej piosenki i pomalujemy buzie. Dzieci w czasie animacji otrzymają pamiątkowe dyplomy i paszporty małego podróżnika. Do wygrania plecaki i dwie wycieczki zagraniczne!

Wszystkie dzieci i ich opiekunów żądnych przygód oraz wyzwań architektonicznych zapraszamy na stoisko portalu Czasdzieci.pl. Z magicznych Hocków Klocków będą budowane i malowane warszawskie barwne kamienice,jak również konstruowana replika Zamku Królewskiego. A może uda się także stworzyć rakietę kosmiczną? Ponadto czekać będzie kącik malowania buziek i tworzenia zwierzaków z balonów oraz animacje plastyczne o tematyce królewskiej.

Mazda nie tylko zaprezentuje swoje najnowsze modele, ale zaprosi również do wyjątkowego konkursu. Tylko na Zamku sprawdzisz czy pasujesz do kultowego roadstera: Mazdy MX-5. Usiądź wygodnie, uśmiechnij się, zrób sobie odlotowe zdjęcie i wygraj weekend z MX-5! Rodzice będą mieli szansę na wyjazd kabrioletem, a dzieci przedsmak tych emocji w mini Mazdach MX-5. Dodatkowo Mazda zaplanowała wiele atrakcji dla najmłodszych, m.in. przepyszną watę cukrową, turniej badmintona i rysowanie samochodu marzeń. Zoom-Zoom’owe przeżycia i nagrody niespodzianki gwarantowane.

Czy chcesz aby Twoje dziecko zostało prawdziwą gwiazdą? Jeżeli tak to zapraszamy na stoisko firmy Bella Kids. Tylko podczas Dnia Dziecka każde dziecko będzie miało możliwość sprawdzić swoje umiejętności w trakcie pozowania przed profesjonalnym fotografem. Uśmiech – i jesteś gwiazdą.

Dzień Dziecka z szermierką to czas pełen uśmiechu i zabawy. Mistrzowi uczyć będą fechtunku i rywalizacji z najlepszymi zawodnikami w Polsce. Niezapomnianych chwil dostarczy Lekcja Szermierki z Gwiazdą, podczas której dzieci i dorośli poczują klimat Olimpijskich zmagań. Ciekawe nagrody będzie można wygrać z konkursie „Refleks Szermierza”. W trakcie zabawy dzieci otrzymają pamiątkowe dyplomy i książeczki. Czas spędzony z szermierką podczas Dnia Dziecka przyniesie wiele radości i da możliwość poznania tej pięknej dyscypliny sportowej.

eBobas.pl stawia na kreatywną zabawę z dziećmi! Stoisko portalu parentingowego eBobas.pl obfitować będzie w atrakcje przygotowane wspólnie z producentem zabawek PILCH. W czasie, gdy dzieci odkrywać będą nowe umiejętności, rodzice poznają sposoby na twórczą organizację zabaw ze swoimi pociechami. eBobas.pl przygotował też wiele niespodzianek, w których do wygrania będą m.in. zestawy ciastoliny Play-Doh oraz ebobasowe gadżety. Finałem zabaw będzie wyjątkowy „Bieg Góralków” – czyli wyścig na drewnianych rowerkach biegowych „Góralek”, które będą nagrodami w zawodach.

Równie atrakcyjnie będzie na stoisku firmy Mali Na Fali. W tym dniu zorganizowane zostaną równolegle warsztaty na dwóch kierunkach: Dziennikarstwo oraz Moda. Podczas warsztatów z Mody dzieci będą miały okazję zaprojektować i wykonać ozdoby na włosy, a podczas warsztatów z dziennikarstwa nauczą się prezentowania pogody i komentowania wydarzeń sportowych.

Wyjątkową ofertę przygotowała również firma Medipark. Tylko w tym dniu rodzice będą mieli szansę zbadać swoje dziecko (diagnoza ciała i stóp) oraz z Ewą Szabatin, międzynarodową mistrzynią tańca, wszystkie dzieci i ich rodzice będą mieli przyjemność zatańczyć na scenie już o godzinie 12.30. A o godz. 13.00 zapraszamy na pokaz najnowszej dziecięcej kolekcji marki RISK, którą zaprezentują dzieci gwiazd – aktorów i piosenkarzy.

To tylko kilka wybranych atrakcji.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE CAŁE RODZINY!

Informacje organizacyjne:
• Miejsce: Arkady Kubickiego, Ogrody Królewskie przy Zamku Królewskim w Warszawie
• Wejścia: od Placu Zamkowego, od. ul Grodzkiej, od ul. Bugaj
• Godziny: 10.00-18.00
• Wstęp na imprezę: wolny
• Organizator: WCPmedia
• Partnerzy medialni: Sophisty.pl, ModnaModa.pl, Kimono.pl, LaMode.info, Glow.pl, Czas Dzieci, Miasto Dzieci, eBobas,
polki.pl, dlarodzinki.pl, mjakmama24.pl, babyonline.pl, LOUNGE Magazyn, Imperium Kobiet, Radio Plus, TVN Style
• Informacje: biuro@wcp.media.pl

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: