“Dziecko z potencjałem” – książka dla rodziców, którzy chcą wspierać w rozwoju własne dzieci

Jeśli jesteś rodzicem, który chce poznać swoje dziecko jeszcze lepiej i wzmacniać jego talenty oraz rozwój mentalny to książka Anny Piasecznej pt. „Dziecko z potencjałem” jest dla ciebie pozycją obowiązkową. Nowe uzupełnione wydanie książki ukazało się właśnie nakładem wydawnictwa Rowińska Business Coaching.

 

 

Każde dziecko ma unikatowy potencjał

„Dziecko nie po to przychodzi na świat, żeby spełniać oczekiwania twoje albo innych ludzi. Dziecko po to przychodzi na świat, żeby realizować swój plan, swoją misję”. To jedno z tych zdań, które warto podkreślić nie tylko w książce, ale też w sposobie w jaki postępujemy i komunikujemy się z naszym dzieckiem. Anna Piaseczna, autorka książki, terapeutka, twórczyni metody i założycielka Free Mind of Child, jest mentorką dzieci, która z niezłomną uważnością i kreatywnością wskazuje rodzicom drogę do wydobycia potencjału swojego dziecka i pokazuje, jak ochronić je przed własnymi niezrealizowanymi marzeniami i potrzebami z własnego dzieciństwa.

Zrozum siebie w relacji z dzieckiem

Wiele rodziców chce, aby ich dzieci były w przyszłości spełnione, pewne siebie i po prostu szczęśliwe. Inwestują w zajęcia dodatkowe, kreatywne zabawki i pomoce naukowe. Angażują się we wspólnie spędzany czas i starają się przekazać swoją miłość, a gdy pojawiają się wyzwania wychowawcze, jeszcze bardziej koncentrują się na dziecku i to w nim szukają przyczyny tych wyzwań i problemów. Jak podkreśla autorka „Dziecka z potencjałem” rodzice rzadko szukają przyczyn tych wyzwań wychowawczych również w sobie, czyli w sposobie, w jaki postrzegają świat i swoją rolę w społeczeństwie, oraz przekonaniach i wzorcach, które nieświadomie przekazują swoim dzieciom. A to właśnie zrozumienie siebie i swojego dzieciństwa pomaga nam w byciu świadomym rodzicem, który towarzyszy dziecku w odkrywaniu jego misji i wspiera je w uzyskaniu niezbędnych kompetencji, aby dzięki wiedzy i postawie mogło tę misję wypełnić.

Dzięki tej książce odpowiesz sobie między innymi na tak ważne pytania:

  • Jak ochronić własne dziecko przed własnymi niezrealizowanymi marzeniami i potrzebami z własnego dzieciństwa
  • Jak wspierać dziecko w odkryciu i realizowaniu własnego potencjału
  • Jak ułatwić dzieciom dzieciństwo?
  • Jak zwiększać wiarę w siebie u dzieci?
  • Jak duży wpływ mają słowa, które wypowiadasz do dziecka?

O autorce:

Anna Piaseczna –  twórczyni metody i założycielka Free Mind of Child. Trenerka rozwoju osobistego. Terapeutka. Autorka książek o relacjach, wychowywaniu dzieci i wydobywania dziecięcego potencjału. Prowadzi konsultacje i  treningi mentalne dla rodziców, kadry pedagogicznej oraz osób pracujących z dziećmi (m.in. lekarzy czy pielęgniarki). Prowadzi także sesje indywidualne z dzieckiem, a kilka razy w roku organizuje mental camps dla dzieci i młodzieży. Jej książka „Dziecko z potencjałem” jest dostępna na stronie wydawnictwa Rowińska Business Coaching: https://rowinskabusinesscoaching.com/sklep/ksiazka-dziecko-z-potencjalem-e-book-gratis-anna-piaseczna/

 

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: