Czy staniesz do walki o lepszą przyszłość?

Jak przeszłość może wpłynąć na nasze życie? Czy relacja wyrachowanego biznesmena i wrażliwej kobiety ma szansę na przetrwanie? Przekonaj się!

 

Magdalena Artomska-Białobrzeska przeprowadzi Cię przez mieliznę przeszłości! Dla Sebastiana, wyrachowanego biznesmena, liczy się tylko kariera i jego wygoda. Nie stroni od ciemnych interesów, gardzi innymi ludźmi i świetnie się czuje we własnej skórze. Wszystko zmienia się w momencie, gdy ulega tragicznemu wypadkowi. Widmo kalectwa, samotność i przedłużający się pobyt w szpitalu stają się okazją do przemyśleń i szczerego rozliczenia z dotychczasowym życiem oraz popełnionymi błędami. Jedyną osobą, która bezinteresownie mu pomaga, jest pielęgniarka Marta.

Doświadczona przez życie kobieta, borykająca się z problemami finansowymi i alkoholizmem męża, coraz bardziej go fascynuje. Dzień po dniu zbliżają się do siebie, a walka o lepszą przyszłość staje się dla nich początkiem prawdziwej przyjaźni i zalążkiem głębokiego uczucia. Ale czy dla dwojga ludzi z tak różnych światów wspólna przyszłość jest w ogóle możliwa?

 

– Chodź do mnie – poprosił, wskazując miejsce na fotelu obok. Siedziała wyprostowana jak struna. Po części ze strachu, a po części dlatego, że od jakiegoś czasu miała świadomość, iż Sebastian jest typem mężczyzny, przy którym powinna mieć się na baczności, jeśli nie chce, aby ktoś ponownie złamał jej serce.

– Nie bój się mnie, proszę – zaczął, gdy zauważył, że jej dłonie lekko drżą.

Czy miłość może narodzić się z nieszczęścia i bólu?

Przekonaj się, czytając książkę!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: Mielizna przeszłości (Magdalena Artomska-Białobrzeska) książka w księgarni TaniaKsiazka.pl

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: