Czy piżama może rozbić związek?

Czy piżama może rozbić związek?
pizama_after_hours1

Czy piżama może rozbić związek?
pizama_basic_black

Czy piżama może rozbić związek?
pizama_black&grey1

Czy piżama może rozbić związek?
pizama_boho_blue

Czy piżama może rozbić związek?
pizama_bulldog_short_sleeve2

Czy piżama może rozbić związek?
pizama_crazy_butterfly

Czy piżama może rozbić związek?
pizama_shortset_pink3

Czy piżama może rozbić związek?
pizama_sleepless_summer

Czy piżama może rozbić związek?
pizama_boho_pink_3

Czy piżama może rozbić związek?
pizama_boho_pink2

Faceci częściej niż kobiety nie zwracają uwagi na to, w czym śpią. Wybierają zwykle to, co mają pod ręką, a więc bokserki, slipy, koszulkę lub… strój Adama. Mimo, że dają z siebie niewiele w kwestii swojego nocnego wizerunku, od swoich partnerek wymagają znacznie więcej. Panie natomiast wybierają zwykle piżamy świadomie, zgodnie ze swoim stylem i trybem życia. Czy źle dobrana piżama może być powodem końca związku? – sprawdziła marka sleepless in Warsaw.

 

Piękny start

Kiedy dziewczyna i chłopak poznają się i zaczynają spotykać, prezentują się sobie zazwyczaj w jak najlepszych odsłonach. Dziewczyna ma zadbaną fryzurę, dopracowany makijaż i stylizację, która wywołuje efekt WOW. Podobnie wygląda to u facetów. Godziny na siłowni, świeżo odprasowana, odpowiednio opinająca muskulaturę koszula. Pierwsze noce, pierwsze zbliżenia. Na początku znajomości nikt nie zastanawia się nawet w czym śpi ta druga osoba. Przecież zawsze widziana jest w doskonałym wydaniu. Pełen makijaż u kobiety, wypastowane włosy u faceta, a nade wszystko  namiętność nagich ciał, przyćmiewają myśli o tym, co będzie za jakiś czas. A gdy już nadchodzi codzienność, która bywa mniej kolorowa, a na pewno mniej seksowna, partnerzy, widząc siebie przed snem, zastanawiają się w myślach: czy on/ona naprawdę zamierza w tym spać?

Szarość dnia

Kiedy dopada nas codzienność, na jaw wychodzi to jacy jesteśmy naprawdę. Przychodzi moment, w którym partner czy partnerka zobaczą nas w wersji, w której spędzaliśmy czas sami ze sobą, leniuchowaliśmy w domu czy spaliśmy. Nadchodzi czas pokazania się bez makijażu czy garnituru zakrywającego nieidealną męską sylwetkę. Namiętność nie jest już tak częsta, a więc wspólnym nocom towarzyszyć zaczynają piżamy. Bywa to rozczarowujące szczególnie dla kobiet. Niewielka grupa mężczyzn zwraca uwagę na to, w czym śpi, od swoich kobiet wymagając jednak pełnego makijażu i seksownej jedwabnej koszulki nocnej. Wielkim zaskoczeniem jest dla nich to, że ich partnerki przychodzą do łóżka saute i w piżamie, w której czują się sobą, jest im wygodnie i bezpiecznie, niekoniecznie kipiąc seksapilem, o jakim marzy facet.

Po prostu ja

Każdy z nas chce być sobą, a noc to czas kiedy wyjątkowo zwracamy uwagę, aby było nam wygodnie, komfortowo i aby nic nie zaburzało naszego dobrego samopoczucia. Nikt nie może tego zmienić i spowodować, że stracimy to swoje JA na rzecz czyjegoś wyobrażenia na nasz temat. Rozstanie, bo partner śpi w bokserkach, których ona nienawidzi? Albo dlatego, że on oczekuje, że partnerka będzie spała w koronce, kiedy ona czuje się dobrze w bawełnianym dresie? Koniec związku nie musi być aż tak banalny. Marka sleepless in Warsaw ma bowiem rozwiązanie. Wybierzcie piżamy wspólnie! Dostępnych jest mnóstwo nieszablonowych wzorów, wśród których znaleźć można modele spełniające oczekiwania obojga partnerów. Będzie stylowo, seksownie, ale też wygodnie. Wzajemnie dobrane piżamy spowodują, że wspólne noce i poranki będą budziły tylko dobre emocje.

Więcej informacji o sleepless in Warsaw znaleźć można na stronie www.sleeplessinwarsaw.com

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: