Czy miłość przezwycięży wszystko?

Małgorzata Tarczyńska wciąga nas w świat pełen emocji i trudnych wyborów w swojej najnowszej książce. Historia Ewy to podróż w głąb ludzkich uczuć, stawiająca pytania o to, co naprawdę jest istotne w miłości. Droga w poszukiwaniu miłości prowadzi przez labirynt emocji i trudnych wyborów.

Jeśli prawdą jest, że im bardziej gonimy za miłością, tym szybciej od nas ucieka, to życie Ewy Maj przypomina nieustanny pościg do utraty tchu. Odkąd pamięta, otaczali ją rozmaici adoratorzy: chłopcy, młodzieńcy, mężczyźni. Każdy z nich zostawił w jej sercu jakiś ślad, ale żaden nie okazał się tym, z którym chciałaby się zestarzeć.

Wikłanie się w relacje, które przynoszą tylko gorzkie rozczarowania – oto specjalność Ewy. A ona marzy tylko o jednym: prawdziwej, wielkiej miłości na dobre i na złe! Kiedy w końcu Ewa spotyka tego właściwego mężczyznę, dla którego postanawia otworzyć serce, nagła wiadomość o chorobie burzy upragnione poczucie szczęścia i piękne plany na przyszłość. Czy ich związek pokona przeciwności i przetrwa tę najtrudniejszą próbę?

Zapraszam was do poznania moich adoratorów. Było ich wielu, chociaż nie wszystkich uda mi się tu zaprezentować. W relacjach z mężczyznami popełniłam wiele błędów, przeżyłam wiele rozterek. Moje doświadczenia uświadomiły mi, że warto marzyć i dążyć do określonego celu, mimo że droga do niego jest często kręta i wyboista. Warto czekać, warto szukać swojego szczęścia.

Zdarza się, że porażki, niepowodzenia, odrzucenia, podcinają nam skrzydła. A to one właśnie powinny mobilizować nas do dalszego działania. Dzięki wytrwałości i pracy nad sobą możemy wiele osiągnąć. Walczmy o swoje szczęście, o marzenia, żeby w przyszłości nie zadać sobie pytania: „Dlaczego nie zaryzykowałam?”.
Czy Otwarta Lista Adoratorów okaże się kluczem do zrozumienia miłości? Przekonaj się sięgając po tę książkę już dzisiaj.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: http://bitly.pl/7pKp5

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: