Czołowi artyści-malarze współcześni oraz polska estrada artystyczna w malarstwie jakiego nie znacie!

 „W ZASIĘGU SZTUKI”  to jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne wydarzenie, połączone z happeningiem w centrum miasta- na Placu Wolności- z eventem w V.A. Gallery Poland, który będzie miał charakter imprezy zamkniętej, tylko z zaproszeniami.

 

 

 

Happening, czyli wspólne – ale w grupach – malowanie obrazów rozpocznie się na Placu Wolności o godzinie 18.00. Malują artyści – uczestnicy wernisażu, trzy obrazy, jeden temat. Wspólne malowanie w przestrzeni miejskiej, wzbogaci event o ciekawe walory. Oczywiście wszystko z zachowaniem  obostrzeń, tak by każdy czuł się bezpiecznie.

Powstałe obrazy będą przekazane na aukcję, a dochód przeznaczony na warsztaty malarskie dla dzieci.

To wspólna wystawa, która obejmuje malarstwo uznanych artystów współczesnych oraz dzieła popełnione przez wybitnych artystów estradowych, w tym dotąd nikomu jeszcze nieznaną w tej dziedzinie twórczość, znakomitej plejady polskiego rocka, jazzu i kabaretu!

ARTYŚCI WYDARZENIA:

Michał Bajsarowicz; Karol Bąk; Zofia Błażko; Ares Chadzinikolau – jazzman, literat, poeta;  Ewa Jasek, Dariusz Kamys – aktor kabaretowy, Jarosław Kukowski; Marcin Mikołajczak; Małgorzata Ostrowska – piosenkarka rockowa; Daniel Pielucha;  Grzegorz Skawiński – muzyk, piosenkarz, kompozytor; Sabina Maria Stasińska; Katarzyna Szurkowska.

Wystawa odbywa się w ramach cyklu „Mariaż sztuki z biznesem” i jest jednym z wydarzeń sezonu artystycznego w V.A. Gallery Poland. To kolejny rok spotkań ze znakomitą polską sztuką współczesną.

➡Wernisaż wystawy  będzie miał charakter zamknięty – informacje o zaproszeniach można uzyskać pod nr +48 509 920 616/ +48 511 101 200,

➡Wystawa obejmie  nowe, nigdzie dotąd nieprezentowane  obrazy .

Wernisaż 10 czerwca 2021, godzina 19.00, V. A. Gallery Poland, Sala Multiroom, Metalmex, ul. Wierzbowa 162, Poznań-Wysogotowo

Komisarz wystawy: Violetta Kowalczyk

ORGANIZATORZY: V.A. Gallery Poland, Metalmex, Stowarzyszenie Metal Merge

PARTNERZY WYDARZENIA: Stowarzyszenie Metal Merge

V.A. Gallery Poland powstała aby promować polską sztukę współczesną. Jest naturalną kontynuacją działań Stowarzyszenia Metal Merge i stworzonego z jego inicjatywy salonu kulturalnego. W ofercie Galerii znajdują się zarówno dzieła uznanych już twórców, jak i prace młodego pokolenia dopiero rozpoczynającego swoją artystyczną drogę. Więcej na stronie: http://www.va-gallery.pl/

“MARIAŻ SZTUKI Z BIZNESEM” to cykl wydarzeń artystyczno-kulturalnych zainicjowanych ponad pięć lat temu przez firmę Metalmex oraz Stowarzyszenie Metal Merge. Ideą spotkań jest stworzenie platformy łączącej dwa różne światy: sztuki i biznesu. Odbywają się one we czwartki, na wzór Czwartkowych Obiadów organizowanych przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Obecnie głównym organizatorem spotkań jest V.A. Gallery Poland.

STOWARZYSZENIE METAL MERGE powstało by wspierać działalność artystyczną i przy pomocy sztuki konsolidować środowisko biznesowe.

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: