CZAS NA MOCNE KOLORY!!!

CZAS NA MOCNE KOLORY!!!
mg_7946s1

CZAS NA MOCNE KOLORY!!!
mg_7990s1

CZAS NA MOCNE KOLORY!!!
mg_8011s1

CZAS NA MOCNE KOLORY!!!
mg_8027s1

CZAS NA MOCNE KOLORY!!!
mg_8037s1

Aktorka Ada Fijał w kolekcji Violi Śpiechowicz

Sukienki Violi przypominają rzeźby. Bardzo rzadko przylegają idealnie do ciała, a dzięki zaskakującym draperiom stają się trójwymiarowe. Do tego energetyczne kolory (fiolety, zielenie, pomarańcze), nie tak często spotykane w naszym klimacie.

Viola Śpiechowicz projektuje ubrania produkowane w krótkich seriach i ekskluzywne kreacje dla indywidualnych klientek, konsekwentnie rozwijając swój oryginalny, dobrze rozpoznawalny styl. Zajmuje się również kreowaniem wizerunku kobiet ze świata filmu, sztuki, telewizji i estrady oraz tworzeniem kostiumów na potrzeby sceniczne.

Jej stroje chętnie noszą znane aktorki, piosenkarki i prezenterki telewizyjne. Dziś założyła je i zaprezentowała Czytelniczkom Imperium Kobiet znana aktorka i piosenkarka- Ada Fijał.

BOHATERKI NASZEJ SESJI

Viloa Śpiechowicz
Inspirująca, bezpretensjonalna i niezwykle twórcza osobowość. Wciąż zaskakuje nowymi pomysłami konsekwentnie rozwijając swój oryginalny dobrze rozpoznawalny styl, charakteryzujący się nowatorskimi, często wynikającymi z funkcji rozwiązaniami, rzeźbiarską konstrukcją, poszukiwaniami fakturalnymi i malarską konsekwencją kolorystyczną. Umiejętnie czerpie z tradycji i bogactwa różnych kultur przełamując obowiązujące w modzie kanony.

Była jedną z założycielek firmy Odzieżowe Pole, dla której projektowała przez 13 lat. W 2007 roku rozpoczęła działalność pod własnym nazwiskiem. Viola Śpiechowicz konsekwentnie tworzy swoją wizję mody, dzięki czemu udało jej się zdobyć przychylność rynku i środowiska mody. Jest laureatką wielu nagród, których uzasadnieniem przyznania najczęściej była innowacyjność.

Ada Fijał
Wokalistka i aktorka zafascynowana dwudziestoleciem międzywojennym, czarem i szykiem sprzed lat. Przez dziennikarzy modowych okrzyknięta jedną z najlepiej ubranych znanych Polek. Występowała w spektaklach teatralnych na scenach krakowskich teatrów. Śpiewa retro-pop, a także przeboje z lat 20-tych i 30-tych w nowoczesnych aranżacjach.

Współautorka docenionego wieloma wyróżnieniami projektu Klub Retro (min. Nagroda Złoty Liść Festiwalu Retro za najciekawsze wydarzenie artystyczne sezonu 2007). Współpracowała z wieloma klubowymi DJ-ami min. z DJ Seb Skalskim, DJ Matt Kowalsky oraz Benzo Baseline. W 2009 roku została nominowana do Festiwalu Top Trendy z utworem Take Your Time, zaśpiewanym w duecie z austriacką retro gwiazdą muzyki klubowej Louie Austenem.

Obecnie pracuje nad nową solową płytą. Do współpracy nad albumem zaprosiła londyńskiego producenta Victora Daviesa (w Polsce znanego min. ze współpracy z Andrzejem Smolikiem).

SESJA
Fotograf: Bartek Wardziak
Wizaż: Anna Łyszkowska
Fryzura: Małgorzata Krasińska
Produkcja: I.D.Media, www.idmedia.pl

Serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji sesji dla Almi Decor Złote Tarasy.

Kolekcja Violi Śpiechowicz dostępna jest w Almi Decor w Złotych Tarasach.

Ceny prezentowanych modeli: od 960zł do 1900zł.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: