Cyberzagrożenia i hejt w sieci! Konferencja z wybitnymi ekspertami już za tydzień

Konferencja związaną z tematyką cyberzagrożeń i hejtu w sieci wydaje się niezwykle wartościową inicjatywą. Bezpieczeństwo online jest dzisiaj kluczowym aspektem, a omawiane zagadnienia, takie jak cyberbezpieczeństwo, hejt w Internecie, fake newsy czy dezinformacja, mają ogromne znaczenie dla każdego użytkownika sieci.

 

 

 

Udział w konferencji pozwoli zyskać dostęp do wiedzy wybitnych ekspertów z różnych dziedzin, co z pewnością poszerzy perspektywę na omawiane tematy. Dyskusje prowadzone przez reprezentantów świata nauki, biznesu, mediów czy instytucji, takich jak Konfederacja Lewiatan czy NASK, mogą być niezwykle inspirujące i edukacyjne.

Paneliści, których lista imponuje swoim doświadczeniem i wiedzą, będą poruszać kluczowe zagadnienia związane z bezpieczeństwem online oraz sposobami radzenia sobie z cyberzagrożeniami. To świetna okazja, by dowiedzieć się, jak chronić siebie i innych online, jak budować bezpieczne przestrzenie w sieci czy też jak firmy radzą sobie z tymi zagrożeniami w praktyce.

 

W gronie panelistów pojawią się: dr Aleksandra Musielak, Damian Rokicki, Milena Sinacka, Marcin Mielziuk, Jan Linke, dr Monika Mularska-Kucharek, Natalia Olszewska-Rokicka, Katarzyna Miller, Iwona Prószyńska, Anna Rawczyńska, Marta Witkowska, Andrzej Grabowski, Karol Szczesny, dr Wojciech Szymański, dr Bartek Machnik, Łukasz Kulicki, dr hab. Dariusz Tworzydło prof. ucz, Agata Jankowska, Bartek Węglarczyk i Anna Krakowska.

Wydarzenie poprowadzi Ilona Adamska – filozof, etyk, pomysłodawczyni kampanii “Nie hejtuję-motywuję”.

Dodatkowo, premiera kalendarza na rok 2024 promującego akcję, która odbędzie się w trakcie konferencji, stanowi ważne wydarzenie i możliwość wsparcia tej kampanii.

Wszystkie te elementy składają się na atrakcyjny i wartościowy program konferencji, który oferuje nie tylko wiedzę, ale także możliwość zaangażowania się w społeczne inicjatywy mające na celu poprawę jakości naszego życia online i walkę z hejtem.

Bilety do nabycia na stronie: https://evently.pl/events/3208-cyberzagrozenia-i-hejt-w-sieci?fbclid=IwAR0mY8INRXCr14mbcuqKJZ06cTuHGF6k14NRLsWgQPNIJPisU6rDpkbbbeI

Patronat honorowy nad kampanią objął Minister Edukacji Narodowej oraz Marszałek Województwa Pomorskiego, Podlaskiego, Podkarpackiego, Mazowieckiego i Dolnośląskiego.

Zapraszamy!

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: