Coś na letnie wieczory! Przeczytaj nowy, letni numer eMagazynu Beauty Mission

Czy słyszeliście już o Beauty Mission? W tym roku odebrali prestiżową nagrodę magazynu LBQ – Diamenty Kobiecego Biznesu 2017. Czym jest ta marka?

 

Beauty Mission  to eMagazyn dla Uzależnionych od Piękna. Beauty Mission to pierwszy na rynku, całkowicie bezpłatny eMagazyn stworzony z myślą o kobietach i przez kobiety. To poradnik i inspiracja dla świadomych kobiet, chcących inwestować w siebie i swój wygląd. Beauty Mission pomaga w wiarygodny sposób, odnaleźć się w bogatej ofercie produktów i usług, którą proponuje współczesny rynek. Dostarcza informacji i podpowiada z czego współczesna kobieta może korzystać.

Niedawno pojawiło się wakacyjne wydanie eMagazynu Beauty Mission, które pełne jest pasji i miłości do tworzenia. Znajdziemy w nim wywiad z Joanną Sarapatą i Maciejem Zychem a.k.a. Milioner Boy. Poznamy Kobiety oczami Wojciecha Jachyry w dziale Beauty Photography. Pierwszy raz również na okładce pojawia się portret dziewczyny autorstwa polskiego fotografa – Daniela Króla. Oczywiście redakcja eMagazynu zaprasza swoich Czytelników również do podróży w głąb tajników urody, zdrowia, diety, mody i psychologii dziecięcej, a także do świata eventów i nowości.

Polecamy Wam lekturę najnowszego eMagazynu Beauty Mission:

https://view.joomag.com/beauty-mission-emagazyn-5/0618421001500582352

Pamiętajcie o subskrypcji!

 

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: