Co wywołuje Łzy szczęścia?

Niełatwo o uśmiech, gdy życie rzuca ci pod nogi kłodę za kłodą… Przekonaj się, jakie granice trzeba przekroczyć, by z oczu wreszcie popłynęły Łzy szczęścia i sięgnij po wzruszającą powieść Małgorzaty Wagner.

 

Po śmierci ojca Rebecca Willis obejmuje kierownictwo w rodzinnej firmie i nawiązuje współpracę z Loyds Corporation, która pozornie ma jej przynieść wiele korzyści. Szybko jednak wychodzi na jaw, jak wielki popełniła błąd, przyjmując ofertę. Założycielem korporacji okazuje się być mężczyzna, który przed laty spowodował jedną z największych tragedii w jej życiu. Gdy firma Rebekki w niewyjaśnionych okolicznościach traci sto tysięcy dolarów, jej ukochany wuj przechodzi ciężki wylew, a do kraju za jej bratem przybywa niebezpieczna kobieta, serce dziewczyny rozpoczyna zaciekłą walkę z rozumem. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia?

Nie spuszczali z siebie wzroku i zdawało się, że oprócz nich nie ma tu w sali nikogo. Upajali się swoim szczęściem, ponieważ oboje doceniali, jak bardzo ono jest cenne… A zarazem ulotne.

Czy serce wie, czym jest sprawiedliwość? Przekonaj się, sięgając po Łzy szczęścia! Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://bit.ly/łzy_szczęścia.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: