Christine Granville: Kobiecy prezent na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to święto upamiętniające walkę sufrażystek o równouprawnienie i niezależność kobiet. Na świecie obchodzi się je od 1910 roku. W większości krajów świętuje się tak samo i każdego roku – 8 marca kobiety otrzymują życzenia i prezenty. Tego dnia warto pomyśleć o czymś wyjątkowym i przede wszystkim kobiecym – dlatego Christine Granville to propozycja dla tych, którzy poszukują alternatywy dla klasycznych upominków.

 

 

 

Christine Granville to marka stworzona z myślą o kobietach, wspierająca kobiety i zainspirowana silną kobietą. Za produktami Christine Granville stoi historia odważnej Polki – Krystyny Skarbek, tajnej agentki, która przez wiele lat działała pod pseudonimem Christine Granville w ściśle tajnej brytyjskiej organizacji rządowej SOE jako agentka wywiadu w czasie II wojny światowej. Mówiono o niej, że była jednym z najcenniejszych wywiadowców w Wielkiej Brytanii. To właśnie jej historia stała się inspiracją do stworzenia Christine Granville, której kluczową misją jest wzmocnienie i  wsparcie kobiet w ich rozwoju, dlatego marka ze sprzedaży każdego zegarka przekazuje procent na rzecz Fundacji wspierającej kobiety.

Zegarki Christine Granville to połączenie minimalizmu i ponadczasowej klasyki. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Tarcza i bransolety wykonane są ze stali szlachetnej 316L. Jego serce stanowi precyzyjny japoński mechanizm Miyota. O wytrzymałości zaś świadczy zastosowanie szkła szafirowego w obudowie tarczy. Design zegarków można dowolnie zmieniać wybierając między trzema kolorami tarczy i różnymi modelami pasków lub stalowych bransoletek, które można łatwo wymieniać w zależności od nastroju czy okazji. Na tarczy zegarka znajduje się numer paszportu Krystyny Skarbek, natomiast logo nawiązuje do herbu rodu Skarbek. Dla tych, którzy poszukują alternatywy do skóry naturalnej, marka posiada również wegańskie modele – paski wytworzone są ze skórek jabłek. Skóra, powstała w takim procesie, jest biodegradowalna i pozbawiona szkodliwych dla zdrowia substancji, a przede wszystkim jest to produkt przyjazny środowisku.

Z okazji Dnia Kobiet marka przygotowała wyjątkową promocję – kupując zegarek Christine Granville pasek otrzymujesz gratis. Wszystkie modele zegarków i pasków dostępne są na stronie marki: www.christinegranville.pl

O marce:

Christine Granville to połączenie minimalizmu i ponadczasowej klasyki. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów – jego sercem jest precyzyjny japoński mechanizm. O wytrzymałości zaś świadczy zastosowanie szkła szafirowego w obudowie tarczy. Design zegarków można dowolnie zmieniać wybierając między trzema kolorami tarczy i różnymi modelami skórzanych pasków lub stalowych bransoletek, które można łatwo wymieniać w zależności od nastroju czy okazji.

Założycielką marki Christine Granville jest Agnieszka Bobrukiewicz, bizneswoman i mentorka kobiet, odnosząca sukcesy w międzynarodowym środowisku. Lata pracy w typowo męskim otoczeniu nauczyły ją twardego i stanowczego podejścia do biznesu oraz odwagi i łatwości w podejmowaniu ryzyka. Od lat zaangażowana jest w różnego rodzaju akcje charytatywne i programy mentorskie, dzięki którym pomaga i dzieli się swoją wiedzą z innymi kobietami.

– Zdecydowałam się połączyć swoje wieloletnie doświadczenie z potrzebą wsparcia kobiet w ich rozwoju zawodowym. Oprócz tego od zawsze podziwiałam silne kobiety, takie jak Krystyna Skarbek. To właśnie jej historia zainspirowała mnie do założenia marki Christine Granville. Dla polskiej agentki czas odgrywał ogromną rolę, każda minuta była na wagę złota, każda sekunda decydowała o życiu jej i innych osób. Dlatego w mojej głowie zrodził się pomysł na stworzenie produktu, który będzie symbolem tego, jak ważną funkcję pełni czas w naszym życiu i w samym procesie zmiany, której możemy wspólnie dokonać. – przyznaje Agnieszka Bobrukiewicz.

Zegarki Christine Granville dostępne są w sklepie internetowym christinegranville.com w cenie:

  • zegarek ze skórek jabłek – długi pasek: 859 zł
  • zegarek z długim paskiem: 859 zł
  • zegarek z krótkim paskiem: 799 zł
  • zegarek metalowy: 799 zł
  • krótki pasek: 159 zł
  • długi pasek: 189 zł
Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: