Chcielibyście poznać Francję?

FRANCE & STYLE to wyjąkowe miejsce o Francji. Na portalu znajdziecie felietony o sztuce, modzie, muzyce, designie. Artyści z minionych epok, których dzieła oglądamy w muzeach, jak i Ci współcześni, będący mistrzami nowego świata. Odkryjecie wspaniałe miejsca na ziemi średniowiecznych katedr, renesansowych zamków, awangardowej sztuki czy dwudziestowiecznej Haute Couture.

 

Przybliżymy Wam literaturę oraz film, gdzie Francja nie jest tylko tłem opowiadanej historii. Recenzje pokażą, co warto czytać. Opiszemy dla Was niezwykle interesujące wystawy oraz wydarzenia zarówno te z Francji jak i z Polski. A wywiady pokażą ludzi, którzy jak my kochają Francję.

http://franceandstyle.pl/

Chcielibyście poczuć smak dawnej Francji? Macie ochotę przenieść się w czasie?

Atelier France & Style oferuje Wam sztukę dużą i małą. Znajdziecie u nas polskich twórców, którzy pokochali ten kraj i przenoszą jego piękno na strony książek, płótna obrazów czy też fotografii. Wyjątkowe prace artystów polskich, którzy naprawdę przekazuję w swoich pracach coś ważnego. Ale galeria to także literatura francuskojęzyczna o sztuce oraz kulturze Francji.

http://galeriasztuki.franceandstyle.pl/

FRANCE & STYLE to nie tylko Paryż. To całe bogactwo kulturowe państwa otoczonego gorącym, lazurowym morzem, potężnym oceanem, majestatycznymi górami. Państwa pachnącego rozmarynem i lawendą, a smakującego jak owoce morza popijanego cydrem normandzkim.

https://www.facebook.com/franceandstyle/

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: