Charytatywny Maraton Fitness za nami – Magazyn Kobiet Spełnionych.

Charytatywny Maraton Fitness za nami

Patronat medialny Imperium Kobiet

Pod taką nazwą odbyła się akcja charytatywna, który swoim zasięgiem objęła niemal całą Polskę. Organizator Szkoła Tańca i Fitness dla Kobiet SalsaFit na tą okoliczność przygotowały mnóstwo atrakcji.

]]>

Ze względu na rozpoczęcie nowego roku szkolenego i konieczność zakupu wyprawek, szkoła SalsaFit wymyśliła ogólnopolską akcję zbierania przyborów szkolnych.

– Wyprawka szkolna jest drogim wydatkiem i nie każdego rodzica stać, aby kompletnie przygotować dziecko na rozpoczęcie roku szkolnego. Dlatego postanowiliśmy zorganizować akcję mającą na celu zebranie potrzebnych materiałów i przekazanie ich najbardziej potrzebującym dzieciom
– wyjaśnia Paulina Sokół, właścicielka szkoły SalsaFit.

Akcja „Witaj szkoło, będzie wesoło” odbyła się w kilkunastu miastach Polski (m.in. w Szczecinie, Gdańsku, Poznaniu, Radomiu) i miała charakter 2-godzinnego maratonu, w którym udział brały kobiety chcące pomóc najbardziej porzebującym rodzinom. Opłatą za wejście na maraton fitness były materiały szkolne: długopisy, piórniki, kredki, plecaki, itp.

Do akcji włączyło się sporo firm, które przekazały upominki, m.in. producenci kosmetyków – marka DELIA, BANDI, VIANEK a taże ROSSMANN, który ufundował plecaki z pełnym wyposażeniem dla kilku wybranych rodzin.

Wydarzenie spotkało się z uznaniem gwiazd. Ambasadorami projektu zostali: Paulina Holtz, Magdalena Lamparska i Artur Partyka.

Patronem medialnym akcji był m.in. magazyn Imperium Kobiet, portal Planetakobiet.com.pl, Vitwoman.pl, Feszyn.com, urodaizdrowie.pl, woman-news.pl, 4allwomen.pl czy telewizja mtv24.tv.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: