Brakuje Ci siły? Szybko odpuszczasz? Te warsztaty są dla Ciebie!

Znasz ten stan, kiedy opadasz z sił? Kiedy nie wiesz, skąd czerpać energię? Najchętniej zaszyłabyś się lub zaszyłbyś się w czterech ścianach? Zapewne myślisz sobie: jakoś będzie, przyjdzie lepszy czas, odeśpię, odpocznę.

 

Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Kinga Bogdańska, której misją jest zarażanie osób, które nie potrafią odnaleźć swojej wewnętrznej siły i wykorzystać jej do kreowania i tworzenia swojego wymarzonego życia, uważa, że nie musisz czekać, aż się zmienią warunki zewnętrze. Wszystko czego potrzebujesz do działania masz już w sobie.  Kinga Bogdańska jest autorką książki „Mistrzyni Swojego Życia. Żonglująca Matka” oraz wielu projektów rozwojowych on-line, w których wzięło udział już ponad dwa tysiące osób. Za swój program Akademia MISTRZYNI SWOJEGO ŻYCIA otrzymała statuetkę Bestseller Roku 2018 w kategorii program monitoringowy dla kobiet. Pomysł na warsztaty powstał dzięki współpracy z setkami kobiet w przeciągu ostatnich lat.

Kinga jest najlepszym przykładem tego, że nie musisz mieć bogatych rodziców, znajomości czy wspaniałej przeszłości, aby móc osiągać swoje marzenia i wynikające z nich cele. Od 15 lat zajmuje się rozwojem osobistym, wspiera moich klientów w odkrywaniu ich potencjału i budowaniu mistrzowskiego życia.  Długo pracowała nad stworzeniem warsztatu, który będzie miał w sobie zarówno narzędzia, których szukasz jak i potężną dawkę motywacji i energii. Tak powstał warsztat SIŁA MIMO WSZYSTKO, który kieruje zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Dlaczego pozwala sobie prowadzić takie warsztaty możesz zobaczyć w jej wystąpieniu podczas warszawskiej edycji warsztatów. UWAGA! To video może Cię poruszyć. Aby obejrzeć kliknij TUTAJ:

https://www.facebook.com/216201621756468/videos/376872046406665/

Jeśli szukasz warsztatu, który NAPRAWDĘ PORUSZA, budzi a także… zaskakuje – bądź z nami 9 lutego we Wrocławiu. Jako goście specjalni wystąpią dwie wspaniałe kobiety. Kobiety, które porwały uczestników warszawskiej edycji warsztatów.

Marzena Ewa Zdolska- kobieta wulkan, właścicielka Agencji Kreatywnej Clever Media, pomysłodawczyni i organizatorka trzech edycji Dolnośląskiego Forum Business & Motivation, które zgromadziło blisko 1500 osób w ciągu ostatnich 3 lat,  w swoim wystąpieniu Siła mimo wszystko… bo wybrałam SZCZĘŚCIE pokaże ci, że bez względu na to, co Cię w życiu spotkało musisz pójść dalej, a gdy przekroczysz tę magiczną granicę strachu i pogrzebiesz przeszłość, która już nic nowego Ci nie przyniesie – wtedy poczujesz prawdziwą wolność, która ja zaprowadziła po marzenia i sukces, o którym wcześniej tylko marzyła.

Kania- inspiruje Mocą: Mocą Kobiety i Wojownika. Z pasji do czynu budzi do życia. Lubi zdrowe współzawodnictwo i grę zespołową. Zawsze entuzjastyczna i zakochana w sporcie, głodna wiedzy, sukcesu i samorozwoju. Była zawodowa koszykarka, wielbicielka siatkówki, zakochana w Krav Madze. Obecnie instruktor fitness, trener personalny i właścicielka własnego biznesu.

To będzie fantastyczny dzień, JEDEN DZIEŃ, KTÓRY NA ZAWSZE ODMIENI TWOJE SPOJRZENIE NA SIEBIE! WARSZTATY JAKICH W POLSCE NIE MA.

Co je wyróżnia? Oprócz tego, że przechodzisz kompletny proces od poznania siebie, poprzez przepracowanie przeszłości aż do stworzenia wizji przyszłego życia otrzymujesz narzędzia, które zabierzesz z sobą i będziesz z nich codziennie korzystać, podczas tych warsztatów towarzyszy specjalnie skomponowana muzyka, której zadaniem jest jeszcze głębsze dotarcie do Twoich pokładów i możliwości. Za nią odpowiada MARTEN. DJ, MUZYK, producent muzyczny, Absolwent Szkoły Muzycznej, właściciel firmy eventowej. Autor kultowego cyklu imprez NOCNA ZMIANA. Człowiek z niesamowitą pasją do muzyki.

Warsztaty SIŁA MIMO WSZYSTKO to JEDEN DZIEŃ, KTÓRY NA ZAWSZE ODMIENI TWOJE SPOJRZENIE NA SIEBIE!

To intensywne warsztaty, podczas których krok po kroku zrzucisz swoje mylne wyobrażenie o sobie samej/samym oraz WYJDZIESZ ZE SWOJEJ STREFY KOMFORTU PO TO, ABY NA NOWO ODKRYĆ SIEBIE I SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ. Nie może cię na nich zabraknąć. Zapewniamy Cię, że ten warsztat zmienia życie.

UWAGA!  Do  25 stycznia trwa przedsprzedaż biletów w promocyjnej cenie 197 zł ( od 26 stycznia 297 zł)

Takie ceny się już więcej nie powtórzą, więc warto skorzystać z okazji.

Kliknij w link i zarejestruj się już teraz:

http://kingabogdanska.com/sila_mimo_wszystko/

Do zobaczenia we Wrocławiu.

 

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: