Bliska osoba obchodzi imieniny lub urodziny. Co można jej podarować nie wychodząc z domu?

Epidemia koronawirusa powoduje przymusową izolację społeczną. Nie spotykamy się z przyjaciółmi, z rodziną poza domem, a przecież nasi bliscy również w tym czasie obchodzą imieniny, urodziny czy ważne dla nich rocznice. Nie mamy aktualnie możliwości, aby osobiście wręczyć im okolicznościowy prezent. Są jednak rozwiązania, które pozwalają zrobić miłą niespodziankę bliskim bez wychodzenia z domu.

 

 

Zamknięte do odwołania galerie handlowe sprawiają, że wydaje się, iż jesteśmy skazani na zakup upominku online. Mamy do dyspozycji możliwość zamówienia wybranego, materialnego prezentu przez Internet z dostawą do domu. Warto jednak w aktualnej, nietypowej sytuacji poszukać upominku, który sprawi, że bliska nam osoba pozostając w domu na kwarantannie, będzie mogła zdobyć wartościowe umiejętności, cenną wiedzę lub po prostu się zrelaksować. Taką możliwość daje prezent w postaci kursu, warsztatu online lub innej formy, zrealizowanej w postaci vouchera, który możemy przekazać drogą elektroniczną.

Jak wynika z sondy serwisu Prezentmarzeń, co trzeci Polak zdecydowanie woli kupowanie upominków niż ich otrzymywanie, ponieważ dzięki temu może uszczęśliwić drugą osobę. Podarowanie prezentu, który może wywołać pozytywne emocje nabiera aktualnie szczególnego wymiaru, gdy jesteśmy narażeni z powodu pandemii na silny stres, a coraz więcej osób odczuwa spadek nastroju. Oto kilka pomysłów, które mogą Was zainspirować, aby sprawić bliskiej osobie niespodziankę na odległość, z której będzie mogła od razu skorzystać.

Kultura w prezencie

Osobie, która jest miłośnikiem książek, a do tej pory wciąż miała zbyt mało czasu na ich czytanie czy słuchanie, można podarować voucher na przykład na nieograniczony dostęp do ebooków i audiobooków. Ebooki i audiobooki to wygodna forma czytelnictwa, która coraz częściej zastępuje tradycyjne książki. Wśród dostępnych tytułów można znaleźć pozycje zagranicznych oraz polskich autorów. Baza ebooków i audiobooków to wiele kategorii zaczynając od romansów, kryminałów i literatury faktu poprzez poradniki oraz literaturę dla dzieci i młodzieży, a kończąc na poezji i dramatach. Każdy znajdzie odpowiednią lekturę dla siebie. Ebooki i audiobooki dają możliwość łatwego dostępu do ulubionych książek na czytniku, smartfonie, tablecie oraz komputerze.

Spotkanie z dietetykiem online

Pozostając w domu, wiele osób ma tendencję podjadania i sięgania po różne, nie zawsze zdrowe przekąski. Niestety w połączeniu z ograniczoną ilością ruchu i zamkniętymi aktualnie klubami fitness, siłowniami czy basenem, może to skutkować kilkoma dodatkowymi kilogramami po zakończeniu kwarantanny. Aby uniknąć takiej sytuacji, warto dobrze zbilansować swoją dietę. Można to zrobić w formie konsultacji online, które dla osób dbających o formę i wygląd mogą być ciekawą i praktyczną formą upominku.

Konsultacja dietetyczna online w zależności od wybranego pakietu może obejmować plan diety, treningu lub diety i treninguPlan sporządzany jest w oparciu o szczegółową ankietę uzupełnianą przez osobę obdarowaną. Dieta tworzona jest w oparciu o szczegółowe informacje dotyczące stanu zdrowia, aktualne badania morfologiczne, a także oczekiwania osoby obdarowanej, jej cele i preferencje żywieniowe wskazane w ankiecie. Na podstawie tych danych specjalista przygotowuje dietę na określony okres, na przykład 8 tygodni. W przypadku treningu, uwzględniane są również ewentualne urazy, staż treningowy, osoba obdarowana załącza też do ankiety zdjęcia sylwetki. Specjalista przygotuje trening a obdarowywany otrzyma go w formie pisemnej wraz z linkami do filmów z poszczególnymi ćwiczeniami. Po ok. 2 miesiącach od rozpoczęcia diety lub planu treningowego, uczestnik ponownie kontaktuje się ze specjalistą w celu oceny uzyskanych efektów.

Czas na nowy język

Obecnie czas spędzany w domu warto wykorzystać na rozwijanie zainteresowań i pasji, na które do tej pory zawsze brakowało nam czasu. To także dobry moment by nauczyć się czegoś nowego – jak na przykład języka obcego. Decydując się na upominek edukacyjny, którym jest nauka języka obcego, obdarowana osoba otrzymuje od nas w prezencie dostęp do wybranej platformy e-learningowej z materiałami edukacyjnymi.

Kursy językowe online to komfortowa i efektywna forma nauki. Łączą one zwykle elementy edukacji i zabawy, dzięki czemu mogą być dobrą rozrywką, a nauka staje się ciekawsza i bardziej przyjemna. Zaletą kursów internetowych jest możliwość realizacji kolejnych lekcji w swoim dowolnym tempie, miejscu i czasie. Jedynym warunkiem realizacji kursu jest dostęp do Internetu.

Produkcja własnego mydła w domowym zaciszu

Upominek realizowany w formie warsztatu tworzenia mydła online doceni każda miłośniczka lub miłośnik kosmetyków naturalnych. Dzięki takim warsztatom, osoba obdarowana dowie się jak zrobić mydło w domu oraz jak dokonać odpowiedniego wyboru składników, aby uzyskać pożądane właściwości kosmetyku. Wytwarzanie mydła w domu może okazać się świetnym sposobem na rozpoczęcie przygody z samodzielną produkcją kosmetyków naturalnych. Osoba obdarowana w ramach warsztatów otrzyma dostęp do specjalnie przygotowanej platformy. Znajdują się na niej szczegółowe filmy instruktażowe oraz materiały ze wszystkimi niezbędnymi wskazówkami.

– Wybór atrakcji realizowanych online, które mogą posłużyć jako inspiracje na upominki dla bliskich w czasie trwającej pandemii,  jest całkiem spory. Znając upodobania i zainteresowania wybranej osoby, możemy sprawić jej miłą niespodziankę z okazji imienin, urodziny lub bez okazji, nie wychodząc z domu. – mówi Grzegorz Rożalski z serwisu Prezentmarzeń.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: