Bajeczny weekend. Fit ciało i umysł

Wyobraź to sobie. W gronie życzliwych kobiet spędzasz czas na warsztatach, rozmawiamy o zdrowym stylu życia, nawykach żywieniowych, akceptacji siebie. Nigdzie nie musisz się śpieszyć, nic robić. Jesz pyszne i zdrowe posiłki. Aktywność na świeżym powietrzu pozwala Ci się odprężyć. Relaks w hotelowym wellness jest zwieńczeniem cudnego dnia. Nabierasz energii do zdrowego dbania o siebie… Tak, w ogromnym skrócie, wygląda bajeczny weekend w stylu fit.

 

W programie:

– autorskie warsztaty dotyczące zdrowego stylu życia, nawyków żywieniowych i akceptacji siebie
– pełne zdrowe wyżywienie (śniadanie, obiady, kolacja, fit przekąski warzywne i owocowe)
– komfortowy nocleg w pokoju 2-osobowym w hotelu Ostaniec w pięknej lokalizacji
– dostęp do hotelowego wellness (sauna sucha – fińska, sauna aromatyczna – biosauna, łaźnia parowa. strefa schładzania z prysznicem wrażeń, strefa wypoczynkowa, wanna z hydromasażem)
– wspólna aktywność fizyczna, spacery
– dużo energii i motywacji

Warsztaty:

Oprócz pysznego i zdrowego jedzenia, czasu tylko dla siebie, bez stresu, pośpiechu i obowiązków, ruchu w okolicznościach pięknej natury, relaksu w uroczym wellness wielką wartością wyjazdu są autorskie warsztaty, które poprowadzę zarówno w sobotę, jak i niedzielę:

Tematy, jakie będziemy poruszać to:

• zdrowe odżywianie – jak do niego podjeść, żeby było efektywnie i przyjemnie
• sprawdzone strategie na skuteczną zmianę nawyków żywieniowych
• akceptacja siebie – jak czuć się lepiej we własnej skórze i czuć się lepiej ze sobą
• motywacja i wytrwałość – niezbędne elementy trwałej zmiany (nie tylko) w stylu życia

Wyżywienie:

Łączę siły z szefem kuchni. Czeka na Ciebie specjalnie przygotowane menu, które zadowoli Twoje ciało i kubki smakowe. Wszystko po to, abyś czuła się lekko, a jednocześnie pełna energii. Jednym słowem pysznie i zdrowo!
*Na życzenie dania wegetariańskie

Ruch:

Aktywność fizyczna może być wielką przyjemnością, a Ty będziesz miała okazję się o tym przekonać. Zaproszona trenerka poprowadzi dla nas trening na świeżym powietrzu, podczas którego poczujesz jak dobrze ruch wpływa na Twój organizm. Oprócz tego każdego dnia wybierzemy się na wspólny relaksujący spacer, aby rozruszać ciało, dotlenić się i delektować się widokami.

Co zyskasz?

Mnóstwo energii i motywacji! Do tego wyjedziesz z konkretnym planem działań, który wprowadzisz w życie. Zobaczysz, że zdrowy styl życia może być przyjemnością i dowiesz się, co robić, żeby wytrwać w swoich nowych postanowieniach. Oderwiesz się od codzienności, odpoczniesz i zrelaksujesz się. Ten wyjazd to przestrzeń dla Ciebie i Twoich potrzeb. Czas, abyś mogła zadbać o siebie i odzyskać równowagę.

Gdzie?

Hotel Ostaniec, w którym będziemy usytuowany jest w Kroczycach u podnóża Rezerwatu przyrody Góra Zborów – miejsca unikatowego, gdzie będziemy się wspólnie relaksować ciesząc się spokojem i piękną naturą.

A tak o warsztatach, które prowadziłam mówią Uczestniczki:

„Jeśli chcesz zrobić pierwszy krok do zdrowego stylu życia – przyjdź na warsztaty! Proste, ale praktyczne porady, a nie narzucona dieta. Najbardziej podobała mi się możliwość poruszenia własnych problemów żywieniowych.”

„Najbardziej podobały mi się praktyczne i życiowe przykłady i sposoby na zdrowy styl życia oraz podniesienie swojego poczucia wartości. Jestem bardzo usatysfakcjonowana dzisiejszymi warsztatami, które dały mi niesamowitą siłę do działania i samodoskonalenia się (…). Porady psychodietetyczne bardzo pomogły mi z moimi problemami i dały siłę do dalszego rozwoju. Warsztaty bardzo życiowe i przekładające się na prawdziwe zmiany w życiu jako kobiety i człowieka.”

„Warsztat uzmysłowił mi na czym polega mój problem z przejściem na zdrowy tryb życia i sądzę, że może to też pomóc innym. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, ponieważ nie wiedziałam czego spodziewać się po tym spotkaniu, a wychodzę z bardzo ciekawymi wnioskami i spostrzeżeniami. Nie sądziłam, że mogę dowiedzieć się czegoś nowego na temat diety i zdrowego stylu życia, a okazało się, że powinnam całkowicie zmienić swoje myślenie.”

„Nawet jeśli odchudzam się od 10 lat nauczyłam się nowych rzeczy i to nie o jedzeniu, sporcie itp. tylko o sobie.”

Prowadząca:

Barbara Janysek – psychodietetyk, doradca żywieniowy, członek Towarzystwa Psychodietetyki. Wspiera kobiety w skutecznym odchudzaniu, zmianie nawyków żywieniowych i zwiększaniu pewności siebie.

Prowadzi swój gabinet w Gliwicach, pracuje z kobietami z całej Polski również on-line, organizuje warsztaty, jest autorką kursów on-line. Swoją wiedzą dzieli się na blogu www.fitstrategia.pl

Jeżeli chcesz zrobić coś dobrego dla siebie, zadbać o ciało i swoje samopoczucie, zyskać ogrom motywacji i korzystać z kobiecej energii – to ten wyjazd jest dla Ciebie. Dołącz do nas i zapewnij sobie miejsce już dziś!
Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

TERMIN: 5-6.08.2017

CENA: 549 zł

Cena obejmuje:
– nocleg
– pełne wyżywienie
– udział we wszystkich aktywnościach
– dostęp do wellness

MIEJSCE: Hotel Ostaniec, Kroczyce, Jura Krakowsko-Częstochowska

LICZBA UCZESTNIKÓW: 8 osób

JAK ZAREZERWOWAĆ SWOJE MIEJSCE?

Wejdź na stronę https://fit-weekend.evenea.pl/ i tam dokonaj zapłaty zaliczki lub całości.

W razie pytań, pisz śmiało na: basia@fitstrategia.pl

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: