Alicja Jaworska: Miłość do produktu krokiem do współpracy

Moja przygoda z firma Perfect Coll rozpoczęła się od miłości do produktu. Długo szukałam idealnych produktów do pielęgnacji twarzy oraz ciała, ale najważniejsza dla mnie była suplementacja, która pomogła mi w moich problemach zdrowotnych.
Perfect Coll to polska, innowacyjna firma biotechnologiczna, która łączy najnowsze zdobycze nowoczesnej kosmetologii z tradycyjnymi, naturalnymi składnikami kosmetyków.

 

Kolagenowe kosmetyki oraz seria aloesowa zdobyła serca klientów na całym świecie.
Firma może pochwalić się prestiżowymi nagrodami na rynku kosmetycznym między innymi Prestiżowa Marka Roku, Diamenty Beauty oraz wieloma publikacjami w prasie na rynku polskim oraz zagranicznym.

Nowatorski plan marketingowy krokiem do Twojego sukcesu

Jedyna w swoim rodzaju jest również idea biznesu wprowadzona przez firmę.
Dzięki nowatorskiemu planowi marketingowemu, polaczeniu wielopoziomowego marketingu sieciowego i sprzedaży bezpośredniej , Partnerzy Perfect Coll osiągają niezwykle sukcesy i tworzą ciągle rozwijające się sieci dystrybucji.

Firma zapewnia szkolenia produktowe, sprzedażowe, marketingowe. Dla wyróżniających się liderów firma organizuje wyjazdy SPA. Raz w roku wszyscy liderzy spotykają się na konferencji, gdzie uczestniczymy w szkoleniach oraz gali.

W firmie dbamy o to, aby relacje były jak w rodzinie. Przekazuję moim partnerom swoją wiedzę, którą zdobyłam podczas 3 letniej przygodny, dzielę się doświadczeniem, motywuję, wspieram, organizuję szkolenia oraz aktywnie uczestniczymy w akcjach charytatywnych oraz konferencjach, spotkaniach biznesowych Polonii w Wielkiej Brytanii.

Każdego dnia do struktury dołączają nowi partnerzy biznesowi oraz klienci. Do naszych struktur nie dołączają tylko i wyłącznie kobiety, coraz więcej mężczyzn podejmuje współpracę i pokazuje, że ten biznes jest dla każdego, kto chce się rozwijać.

Nie taki MLM straszny, jak go opisują…

Współpraca z firmą oparta jest na zasadach MLM. Wiele osób negatywnie postrzega biznes tego typu. Jest to często wina osób, które są nastawione wyłącznie na sprzedaż i szybkie zyski , i nie rozumieją , ze to nie na tym polega. Marketing sieciowy oparty jest na budowaniu sieci konsumentów, oraz duplikacji liderów. Aby osiągnąć sukces wystarczy konsekwentnie podążać ich droga

Praca w systemie MLM daje możliwość budowania drugiego filaru finansowego, czyli osiągniecia wolności finansowej, zabezpieczenia przyszłości sobie i swojej rodzinie. Sytuacja z pandemia, która dotknęła ludzi na całym świecie pokazała, że warto mieć dodatkowe źródło dochodu

Kontakt z nowo poznanymi ludźmi, budowanie relacji, rozwój osobisty, atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, wyjazdy oraz dzielenie się swoim doświadczeniem z innymi daje satysfakcje.

Zacznij swoją biznesową przygodę z Perfect Coll

Zapraszam Cię do dołączenia do mojego zespołu i spełniania swoich marzeń.

Odpowiem na wszystkie Twoje pytania i zawsze chętnie doradzę i poprowadzę przez cały proces dołączenia do zespołu.

Tylko do końca sierpnia, wyjątkowa i specjalna oferta.

Zapraszam do kontaktu: https://www.facebook.com/NaturalnyColagenPerfectCollUK/

Alicja Jaworska

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: