Aktorzy charytatywnie dla dzieci z autyzmem

7 września w lubelskim hotelu Arche zaroiło się od Gwiazd. Olga Bończyk, Patrycja Hurlak, Karina Seweryn, Kamila Ścibiorek, Tomasz Bednarek, Arkadiusz Janiczek, Marek Włodarczyk i Bartosz  Żukowski przyjechali, aby wystąpić w charytatywnym pokazie mody dla Krajowego Towarzystwa Autyzmu oddział w Lublinie podczas Europejskiego Festiwalu Smaku.

 

 

Moda ze smakiem, taki tytuł nosił spektakl modowy kolekcji doskonałych polskich projektantów i firm odzieżowych, który odbył się na scenie Starego Miasta w Lublinie. Pierwszy pokaz , to znakomita kolekcja Rabarbar  firmy Bialcon, specjalnie przygotowana na obchody jubileuszu 450-lcia Unii Lubelskiej. Kolekcja była odwołaniem do tradycji nadbużańskich pereborowych  tkanin, polegających na technice wybierania ,tworząc desenie i wypukłości.

Naturalne tkaniny doskonale korespondowały z urodą aktorek, o którą zadbały firma Blanx, laboratorium  Jadwiga oraz Bandi  Cosmeticts. Stylizacje fryzur były dziełem PK Hair Artykuły Kosmetyczne z Lublina, a make-up wykonały makijażystki Mery Kay. Druga stylizacja Bialcon, to casualowe sukienki , które zaskoczyły nie tylko jakością ale niezwykle intensywnymi  barwami. Panowie zaprezentowali kolekcję garniturów Murano Styl uzupełnioną o koszule De Luxe i eleganckie buty firmy Domeno. Jak w latach ubiegłych i w tym roku swoim unikatowym wzornictwem zaskoczyła nas oferta damskiego obuwia Marshall Shoes.

Oczekując na następne pokazy publiczność mogła skosztować wyśmienitej kawy Questo Group, której aromat unosił się ponad  ulicami Starego Miasta.

Drugi set to prapremierowy pokaz dwóch projektantek Anety Ciężarek i Emilii Cicheckiej Twe Sukienki sklep bez spodni. Panie zaprezentowały lniane sukienki, białą i w kolorze fuksji , oraz spódnice w kwiatowe wzory. Kolekcję dopełniły doskonale korespondujące z całością wianki Biżuterii Galiny Kowalskiej i naszyjniki z Niebiańskiego Sklepu. Aktorki niemal tanecznym krokiem poruszały się w delikatnych balerinach La Femme Shoes, dołączając do tego klasyczne torby Karen Collection. Panowie wystąpili w designerskich t-shirtach projektu Mocne Ramię.

Aneta Michalska i tym razem oszołomiła publiczność zmysłową kolekcją damską. Dominowała czerń i srebro, a śmiała biżuteria Pop Factory została specjalnie dobrana na tę okazję. Jak co roku , nie zabrakło niepowtarzalnych toreb D’Art Doroty Gąsiorowskiej i kolekcji  eleganckich garniturów Małgorzaty Ortel. Całość zharmonizowała mgiełka  zmysłowych zapachów  Jo Malone London unosząca się nad sceną. Wszystkie panie, choć było to niewidoczne, miały na sobie romantyczną bieliznę Alles.

Nie był to koniec niespodzianek . Dyrektor hotelu Arche Maciej Łobejko, zaprosił na wyjątkową kolację do hotelowej restauracji Kulturalna, serwując podniebieniu wyrafinowane smaki, a piernikowy deser, jak zapewniali aktorzy, będzie się śnił po nocach. Kolację uświetnił koncert polsko-włoskiej pary Agnes i Luigi Pagano.

Szkoda, że cudowne chwile tak szybko mijają…ale smaki Lubelszczyzny pozostaną w pamięci na zawsze.

Organizatorem Europejskiego Festiwalu Smaku jest Stowarzyszenie Kresowa Akademia Smaku.

Organizatorem pokazu mody  „Moda z smakiem” jest agencja Makana Art & Business

Fot. Przemek Gąbka

Małgorzata Kotwica

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: