5 rzeczy, których nie wiesz o Charlize Theron

Na duże ekrany wchodzi jedna z najciekawszych premier tego roku – ”Atomic Blonde” z twardą jak stal Charlize Theron w roli głównej. W pakiecie szpiegowskie porachunki, prywatna wendeta, bezwzględni przeciwnicy i świetne sceny walki.

 

Akcja thrillera akcji rozgrywa się w czasach Zimnej Wojny w przededniu upadku Berlińskiego Muru. Lorraine Broughton, jedna z najlepszych agentek brytyjskiego wywiadu, zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina, gdzie ma znaleźć zabójców swojego partnera i odzyskać listę podwójnych agentów. Misja okazuje się jednak bardziej skomplikowana niż się wydawała

My postanowiliśmy się przyjrzeć aktorce i odkryć jej największe tajemnice:

1. Angielski jest drugim językiem

Urodzona w Benoni w Republice Południowej Afryki, pierwszym językiem Theron jest Afrikaans, dialekt południowoafrykański, który jest zapożyczony z języka niderlandzkiego. Kiedyś odkryła, że ​​jej angielski jest „bardzo zły”, dopóki nie zaczęła pracować w  modelingu jako nastolatka. „Powodem mojego amerykańskiego akcentu jest to, że właściwie nauczyłem się dobrze mówić po angielsku w Stanach Zjednoczonych” – powiedziała .

2. Nikt nie wymawia poprawnie jej nazwiska

Chociaż większość osób wymawia jej nazwisko jako „Theh-ron”, prawidłowym sposobem wypowiadania w Republice Południowej Afryki to jak słowo „rzucony”.

 

Więcej na zaprzyjaźnionym z nami portalu http://flare.com.pl/5-rzeczy-ktorych-nie-wiesz-o-charlize-theron/ 

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: