4 Design Days w Katowicach. Spotkajmy się na stoisku Geberit!

4 Design Days to prawdziwe święto architektury i designu. 6. edycja wydarzenia zgromadzi czołowych przedstawicieli architektów, projektantów i producentów wyposażenia wnętrz z Polski i zagranicy.  Architekta Roberta Koniecznego oraz innych Ambasadorów marki będzie można spotkać na stoisku Geberit. To jednak nie jedyne atrakcje, jakie przygotowała firma dla odwiedzających targi. Zapraszamy w dniach 27-30.01. 2021 w godz. 10-18 na stoisko nr 56.

 

 

 

6. edycja 4 Design Days zgromadzi w przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach architektów i projektantów z Polski oraz zagranicy, inwestorów, deweloperów, producentów, przedstawicieli władz samorządowych i miłośników designu. Wydarzenie odbędzie się w sprawdzonej formule dwóch dni dla biznesu i dwóch dni otwartych. Podczas kilkudziesięciu sesji panelowych eksperci porozmawiają o kierunkach rozwoju współczesnej architektury i projektowania. Będzie można też odwiedzić stoiska kilkuset producentów i dostawców wyposażenia wnętrz.

Geberit zaprasza na stoisko nr 56

Na tegorocznej, pierwszej po pandemii, edycji 4 Design Days nie może zabraknąć marki Geberit – czołowego producenta wyposażenia sanitarnego. Na tę okazję firma zaprojektowała przestronne stoisko, na którym zaprezentowane zostaną zarówno sztandarowe produkty pod logo marek Koło i Geberit, jak i nowości. Po wywołanej pandemią przerwie w imprezach targowych, to doskonała okazja, by poznać i bliżej przyjrzeć się ofercie firmy, ale także spotkać się i porozmawiać na żywo z jej przedstawicielami i ambasadorami marki. Tych ostatnich można także będzie posłuchać w trakcie licznych prelekcji i dyskusji, gdzie będą dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniami zawodowymi, ale też debatować nad kondycją współczesnej architektury, designu i sztuki projektowania oraz jej znaczeniem w postpandemicznej rzeczywistości. Na wszystkie cztery dni targowe Geberit zaplanowała szereg spotkań i atrakcji – zarówno na własnym stoisku nr 56, jak i podczas wspólnych dla całego eventu debat.

Łazienkowa ekspozycja – dobrze zaprojektowane 72 m2

Stoisko marki Geberit o powierzchni 72 m2 na tegoroczną edycję 4 Design Days zaprojektowały Anna Niedopytalska i Beata Smulska. Założeniem projektu była prezentacja marki od strony produktów wyposażenia łazienki, takich jak ceramika, meble łazienkowe, powierzchnie prysznicowe, czy toalety myjące. Na stoisku w kilku miejscach zostały zastosowane pompy wodne, dzięki czemu będzie można zobaczyć, jak działają systemy toalet myjących AquaClean oraz innowacyjny system spłukiwania TurboFlush. Jest również specjalna przestrzeń do prezentacji modułu DuoFresh, który w prosty sposób niweluje nieprzyjemne zapachy w łazience. Dodatkowo będzie zaprezentowana ściana z galerią tzw. moodboard’ów (czyli tablicą inspiracji), przedstawiających 12 różnych zestawień kolorystycznych, stworzonych przy użyciu próbek materiałów wykończeniowych – tkanin, drewna, ceramiki.

Dni dla biznesu – 27 i 28 stycznia

Już pierwszego dnia targów – 27 stycznia o godzinie 10 na stoisku marki będzie miało miejsce spotkanie architektów i projektantów wnętrz, będących Ambasadorami marki. Tego samego dnia o godzinie 12:00 można będzie posłuchać zaproszonej przez markę architektki Anny Federowicz z pracowni Tremend, która z ramienia Geberit weźmie udział w dyskusji „Design na scenie: Transformacje. Przestrzeń zdefiniowana na nowo. Praca – przestrzenie biurowe”.

Z kolei drugiego dnia dla biznesu – 28 stycznia gościem specjalnym na stoisku Geberit będzie arch. Robert Konieczny, założyciel pracowni KWK Promes, na której czele stoi do dziś i niezależny ekspert Fundacji Miesa van der Rohe.  Wielokrotnie nominowany i nagradzany w międzynarodowych konkursach architektonicznych jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich architektów na świecie, wieloletni juror w Konkursie Koło. Już o godzinie 10:00 w rozmowie z prezesem Geberit Polska – Przemysławem Powalaczem, czołowy polski architekt opowie m.in. o swojej wystawie „Moving Architecture” w Galerie d’Architecture w Paryżu, której Geberit był mecenasem. Roberta Koniecznego można będzie posłuchać także w sesji „Neutralność klimatyczna w budownictwie. Niewiele czasu, wiele do zrobienia”. Odbędzie się ona dzień wcześniej – 27 stycznia o godzinie 12:00 i dodatkowo będzie transmitowana on-line na wirtualnych mediach i kanałach social media organizatora.

Drugiego dnia dla biznesu na oficjalnych scenach 4DD można będzie także wysłuchać Ambasadorów marki. Arch. Annę Koszelę zobaczymy w roli prelegentki w panelu: „Wnętrza mieszkaniowe w duchu less waste. Jak je urządzić?” Z kolei arch. Barbara Uherek-Bradecka weźmie udział w dyskusji „Drewno. Obalamy mity.” Oba panele rozpoczną się o godzinie 11:00.

W trakcie trwania dni dla biznesu odbędzie się także konkurs dla architektów i projektantów wnętrz przeprowadzany na kanałach social media marki. Będzie polegał na zrobieniu najlepszego zdjęcia ze stosika Geberit, opublikowaniu go na swoim Facebooku lub Instagramie wraz z hastagiem #geberit_4DD_2022. Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody, w tym ceramiczny zestaw fondue ze szwajcarską czekoladą.

Dni otwarte – sobota z Ambasadorami Geberit

Równie intensywnie upłyną dni otwarte wydarzenia. 29 stycznia na stoisku Geberit na wszystkich zwiedzających czekać będą Ambasadorzy marki, którzy każdemu chętnemu doradzą, jakie wyposażenie najlepiej sprawdzi się w łazience. Działająca na polskim rynku od ćwierć wieku marka zbudowała bowiem bardzo trwałe relacje z największymi pracowniami projektowymi w kraju, czego najlepszym przykładem jest realizowany projekt “Ambasador Geberit”. Obecnie do grona Ambasadorów należy 26 pracowni projektowych, które chętnie biorą udział w organizowanych przez markę działaniach, rekomendując sprawdzone w realizacjach wnętrz produkty marki w mediach, czy podczas eventów.

Od 11:00 do 16:00, przez każdą pełną godzinę, praktyczną poradą konsumencką będą służyć następujący architekci i projektanci wnętrz: Żaneta Mikołajczyk, Kasia Orwat, Katarzyna Szramek, Tomasz Słomka i Monika Staniec. Ambasadorów marki będzie można także posłuchać w licznych panelach dyskusyjnych i prezentacjach. Swoje wnętrza w cyklu „Najpiękniejsze polskie wnętrza” o godzinie 12:15 zaprezentują Monika Staniec i Agnieszka Burzykowska-Walkosz. O 14:00 można zaś będzie posłuchać Łukasza Magonia, który weźmie udział w sesji „Urządź się z Dobrzemieszkaj.pl. Recepta na wnętrza, o jakich marzysz! Część 1.” Część 2. wspomnianej prezentacji odbędzie się zaś w niedzielę – 30 stycznia o godzinie 12:15 i usłyszymy tu Tomasza Słomkę.

Zasady bezpieczeństwa:

Organizator, w trosce o zdrowie i komfort uczestników 4 Design Days, podjął decyzję o wprowadzeniu dodatkowych zasad bezpieczeństwa. W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby, które przy wejściu na wydarzenie spełnią jeden z trzech warunków: okażą ważny Unijny Certyfikat Covid; przedstawią potwierdzenie posiadania statusu ozdrowieńca po przebyciu COVID-19 w ciągu ostatnich maksymalnie 6 miesięcy lub pokażą, w wersji elektronicznej bądź papierowej, negatywny wynik testu w kierunku COVID-19 wykonany nie więcej niż 48 godzin przed godziną rozpoczęcia wydarzenia.

Ze szczegółami dotyczącymi zasad bezpieczeństwa można zapoznać się na stronie: https://www.4dd.pl/2022/pl/zasady-bezpieczenstwa,469.html.

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: