3 maluchów, 3 walizki i… 329 dni pandemicznej podróży bez ograniczeń. Charytatywne slajdowisko już w najbliższy piątek w Krakowie!

Kiedy wszystko stanęło na głowie i ludzie z powodu pandemii zamknęli się w domach, oni postanowili wyjechać. Z trójką dzieciaków, komputerem do pracy zdalnej i zaledwie trzema walizkami wyruszyli w pandemiczne tournee, które trwało prawie rok! Po Bułgarii przyszła pora na Turcję, Egipt, Albanię i Teneryfę, by w drodze do domu zahaczyć o Wiedeń. O tej nieco szalonej, ale niezwykle inspirującej podróży bez masek, kwarantanny i ograniczeń Dawid i Jarosławna Łasutowie opowiedzą już w najbliższy piątek podczas slajdowiska charytatywnego w Krakowie, na które serdecznie zapraszamy.

 

 

 

W programie wydarzenia nie zabraknie interesujących zdjęć i anegdot z pandemicznych wojaży oraz licytacji charytatywnej na rzecz fundacji “Możesz na mnie liczyć” (warto odwiedzić —> www.pomoz.pl) podczas której można będzie nabyć kosmetyki The Secret Soap Store, vouchery do Barber Familia Barber Shop, Tattoo & Academy, na sesję fotograficzną z Wacławem Labą, do Leśnego Spa i restauracji Vistula Port oraz na konsultację z doradcą rozwoju osobistego Katarzyną Czachor. Na gości będzie czekał ogromny tort i poczęstunek od restauracji Vistula Port oraz Optimal Fit- catering dietetyczny. Głównym partnerem wydarzenia została Alina Roszczyńska Kancelaria Finansowo Ubezpieczeniowa.

Wydarzenie już w najbliższy piątek (3.09) w krakowskiej restauracji Vistula Port (Zakole Wisły 12B). Start godz. 19.15.

W slajdowisku może wziąć udział każdy z naszych czytelników. Jedyna opłata za uczestnictwo to symboliczna cegiełka charytatywna w wysokości 20zł przelewana bezpośrednio na konto fundacji “Możesz na mnie liczyć”. W celu rezerwacji miejsc (jest ograniczona) prosimy o kontakt z organizatorem za pośrednictwem jego fb-kowej strony Dawid Łasut (https://www.facebook.com/dawidlasut)

Dawid Łasut – społecznik, podróżnik, trener językowy i publicysta. Właściciel CJR “Efektywny rosyjski”. Organizator dziesiątków happeningów i spotkań krajoznawczych w Krakowie. Znany z akcji 2500 Tulipanów dla Krakowianek oraz corocznego Balu Dyplomacji Wschodniej. Współautor Alei Muralowej ku czci Żołnierzy Wyklętych na Azorach, od lat związany z fundacjami „Nie dzieli nas wiek” oraz “Możesz na mnie liczyć”. Poprowadził wiele wydarzeń charytatywnych w Małopolsce oraz finał WOŚP w cypryjskiej Larnace. Namiętny podróżnik i nałogowy palacz. Prywatnie szczęśliwy mąż oraz autor trójki wspaniałych maluchów. Aktywny w sieci – https://www.facebook.com/dawidlasut.

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: