26. Spotkanie Klubu Imperium Kobiet za nami! Jakie atrakcje czekały na nasze Klubowiczki?

Ponad 50 osób pojawiło się w miniony wtorek w Restauracji Avangarda Warszawa przy ulicy Czackiego 3/5/ na 26. spotkaniu Klubu Imperium Kobiet, który od 3 lat zrzesza wokół siebie czytelniczki magazynu Imperium Kobiet i nie tylko. Tym razem bowiem nasze wydarzenie odwiedzili również panowie. 

 

Pierwsze, noworoczne spotkanie Klubu związane było z wręczeniem statuetek „Książka Roku 2019” oraz „Trener/Coach Roku 2019” zwycięzcom dwóch SMS-owych plebiscytów organizowanych przez wydawnictwo I.D. MEDIA na początku grudnia.

Statuetki w poszczególnych konkursach odebrali:

TRENER ROKU 2019

David Cukierski
Kinga Wdowicka
Beata Jurasz
Nagroda Specjalna: Kinga Bogdańska

KSIĄŻKA ROKU 2019/Autorzy 

Magdalena Walczak
Katarzyna Kalicińska
Jagoda Zielińska

Podczas spotkania odbyła się prezentacja kosmetyków ARBONNE oraz promocja książek pod redakcją Ilony Adamskiej: „Lwice Biznesu. O rodzinie i sukcesie” oraz „Diamenty Kobiecego Biznesu. Kobiety, które zmieniają świat”.

– Cieszę się, że pierwsze spotkanie klubu w nowym roku przyciągnęło tak wiele osób. Zazwyczaj spotykamy się w mniejszym gronie, około 30 pań. We wtorek było nas ponad 50. Kilku osobom, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w restauracji, musiałam odmówić zaproszenia na event. To pokazuje, że spotkania networkingowe są potrzebne. Że kobiety chcą się integrować, wspierać, wzajemnie inspirować. Uważam, że tego typu cykliczne spotkania przynoszą dużą korzyść – zarówno towarzyską, jak i biznesową. Poznajemy nowe osoby, rozszerzamy bazę kontaktów. Nawiązujemy ciekawe znajomości. Wymieniamy się opiniami, poglądami. Po prostu rozwijamy się – mówi Ilona Adamska, redaktor naczelna Imperium Kobiet, pomysłodawczyni Klubu.

– Nasz Klub od samego początku promuje aktywne kobiety oraz ciekawe wydarzenia kulturalne, dlatego gościem specjalnym lutowego spotkania była Anna Stasiak-Apelska, która wystąpiła z prelekcją na temat teatralnych kolacji w Warszawskim Domu Technika NOT organizowanych przez restaurację, której jest współwłaścicielką i Teatr Avangarda Warszawa – dodaje Ilona Adamska.

Jak mówi Anna Stasiak-Apelska:  Restauracja Avangarda Warszawa zaprasza na niezapomniany wieczór, w trakcie którego sztuka kulinarna przeplata się ze sztuką przez wielkie „S”. Kolacja Teatralna to propozycja spędzenia wieczoru na deskach pięknej Sali Balowej! Po smacznej kolacji serwowana jest sztuka komediowa w doborowej obsadzie! 

Najbliższe wydarzenia:

20.03.2020 – „Viagra i chryzantemy”

21.03.2020 – „Małżeństwo we frankach szwajcarskich”

24.04.2020 – „Baby Blues”

25.04.2020 – „Trzy razy łóżko”

Co o samym wydarzeniu mówią czytelniczki Imperium Kobiet?

– Było wspaniale. A słowa Ilony Adamskiej podczas jej wystąpienia, jak zawsze poruszające i dotykające serca  powiedziała Karolina Mikulko, coach.

– Było cudownie. Wspaniała atmosfera. Ilona Adamska jak zawsze potrafiła mnie wzruszyć swoją autentycznością i tym, że za każdym razem tworzy na swoich wydarzeniach rodzinny klimat mówi Renata Gajowy z marki Lattore.

– Było cudownie. Wspaniała atmosfera i wiele pozytywnych, uroczych kobiet. Dziękuję mojej kochanej przyjaciółce za zaproszenie na to wydarzenie – dodaje Iwona Potrzebowska.

Oby więcej takich ciepłych spotkań. Na luzie, bez nadęcia. Z polotem, potężną dawką inspiracji i przepysznym poczęstunkiem – podsumowała Oliwia Bąk, architekt z Warszawy.

Partnerami spotkania były marki: WOJEWODZIC, KUMAZU, CHERRY SOAP, KLINIKA MŁODOŚCI BLANKA PAWŁOWSKA oraz VIOLA HAIR.

*** Dziękujemy właścicielom Restauracji Avangarda Warszawa za serdeczność i gościnność, a szefowi kuchni za smaczny poczęstunek. Wyglądał i smakował obłędnie. 

Więcej na temat Kolacji Teatralnych na stronie: https://teatr-avangarda-warszawa.pl/

 

Anna Gardyniak / I.D.MEDIA

fot. Piotr Wroniewicz

1 komentarz
  1. Potwierdzam i w pełni zgadzam się ze słowami organizatorki. Takie spotkania są potrzebne. Mega pozytywna energia, wspaniałe kontakty. Czekam na kolejne! Do zobaczenia!

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: