2500 tulipanów dla Krakowianek za jeden uśmiech

2500 tulipanów za jeden uśmiech już w najbliższy piątek w samym sercu Krakowa! 8 marca mieszkanki Krakowa zostaną obdarowane tulipanami podczas niecodziennego happeningu przygotowanego przez Dawida Łasuta. 

 

W Dzień Kobiet na Rondzie Mogilskim rozdanych zostanie 2,5 tys. tulipanów. Akcja rozpocznie się o godzinie 11.30 i potrwa do wyczerpania kwiatów. Sprawcą całego zamieszania jest Dawid Łasut – krakowski społecznik, podróżnik i publicysta. W odróżnieniu od większości wcześniejszych projektów społecznych i kulturalnych, jakie realizuję w Krakowie od lat, to po prostu lekki i przyjemny happening, którego celem jest wywołanie uśmiechu na twarzy każdej obdarowanej pani – dodaje organizator.

Każda Pani otrzyma również pakiet voucherów zniżkowych od najbardziej prestiżowych krakowskich oraz ogólnopolskich marek. Wśród partnerów wydarzenia znaleźli się  3G Dentist, Alina Roszczyńska – kancelaria ubezpieczeniowa, Podróże Życia, New Men Style, The Secret Soap Store, Leśne Spa, winiarnia Klimaty Południa, obuwie VILERO.pl, Zdrowe Smaki – catering dietetyczny, Kumazu, Happy-Time.pl, Węc-Twój Jubiler, restauracja Vistula Port, pracownia cukiernicza Torty z Pomysłem, studio treningu EMS Body UP, drukarnia GOMEO.

 Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu – wystarczy wyjść na ulice Krakowa w piątkowe południe.

Więcej informacji o samej akcji i jej organizatorze znajdziecie na fb-kowej stronie Dawida Łasuta – https://www.facebook.com/Dawid-%C5%81asut-794503953952444/?pnref=lhc.

fot. Piotr Werner

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: