25. Spotkanie Klubu Imperium Kobiet już w najbliższy piątek w Krakowie!

Już w najbliższy piątek (13.09) w Krakowie, w Hotelu City SM Business & Spa odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Imperium Kobiet połączone z promocją książki “Kobiety o Kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej”. Wydarzenie poprowadzi redaktor naczelna magazynu Imperium Kobiet – Ilona Adamska. 

 

Podczas spotkania autorka projektu “Kobiety o kobietach…” porozmawia z Joanną Wojdat-Pokrzyk oraz Aliną Roszczyńską (autorkami felietonów w książce Ilony Adamskiej) o tym, czy istnieje coś takiego jak “solidarność jajników”, czego kobiety zazdroszczą sobie w życiu prywatnym i zawodowym, czy kobiety bardziej ze sobą rywalizują czy jednak – mimo wszystko – wspierają się i motywują do działania.

Ilona Adamska opowie o tym, jak powstawała książka, jak udało jej się zaprosić do współpracy takie osobistości jak prof. Zbigniew Lew-Starowicz, Katarzyna Miller, dr Mateusz Grzesiak, dr Irena Eris, Joanna Brodzik, Anna Korcz, Paulina Młynarska, Ania Rusowicz, Katarzyna Pakosińska czy Monika Zamachowska.

Na Gości spotkania czeka pyszny poczęstunek serwowany przez szefa kuchni Hotelu CITY SM BUSINESS & SPA, słodkości od Słodki Wentzl, wyborne wino, a także napoje energetyczne od Spring Energy Drink.

Podczas wydarzenia będzie można nabyć książki w promocyjnej cenie – 30,00zł.

Event zakończy się konkursem. Do wygrania będą m.in. kosmetyki marki KUMAZU i CHERRY SOAP.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Obowiązują zapisy: redakcja@ikmag.pl

Start: 18.30. 

 

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: