21. Spotkanie Klubu Imperium Kobiet pod hasłem BIZNES & DESIGN za nami

6 listopada w ekskluzywnym salonie BoConcept w Warszawie odbyło się 21. Spotkanie Klubu Imperium Kobiet. Prawie 40 wyjątkowych pań mogło posłuchać występu Ani Hameli, zwyciężczyni programu Szansa na Sukces, wziąć udział w degustacji japońskich herbat a przede wszystkim poznać inspirującą historię Joanny i Pawła Preisner, autorów książki Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować.

 

– Klub Imperium Kobiet to niesamowite spotkania w kameralnym gronie dla pań, które chcą od życia czegoś więcej. Które są głodne nowych wyzwań, nowej wiedzy. Wyjątkowa atmosfera, piękne wnętrza, super prelegenci i mnóstwo pozytywnej energii. Tak było i tym razem podczas 21. edycji spotkania zorganizowanego przez redaktor naczelną Imperium Kobiet, Ilonę Adamską. Ilona ma niesamowity dar zjednywania sobie ludzi i integrowania wspaniałych kobiet. Jestem stałym gościem jej spotkań. – powiedziała Kamila Barnikowska, gość eventu.

W trakcie spotkania odbyła się promocja książki Joanny i Pawła Preisner pt. „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?”.

– To wyjątkowa pozycja na naszym rynku czytelniczym, która nie jest zwykłym poradnikiem. Na jej kartach autorzy opisują swoje doświadczenia związane z tematem sprzedaży nieruchomości,  udzielają (bez)cennych rad, pozwalają uwierzyć czytelnikowi w to, że może osiągnąć sukces! Nic dziwnego zatem, że ta innowacyjna książka doczekała się pochlebnych recenzji – m.in. od Katarzyny Dowbor, Lidii Bąk, Mariki Krajniewskiej i cenionej blogerki Julii Rozumek. – mówi Ilona Adamska, wydawca książki.

Jednym z zaproszonych Gości była pisarka, blogerka książkowa Marika Krajniewska, która tak wspomina wtorkowe wydarzenie:

– Spotkania Klubu Imperium Kobiet należą do tzw. eventów pożądanych. Uczestniczki mogą poczuć się zaopiekowane, odpocząć, zrelaksować się, ale także zainspirować. Luksusowe otoczenie i niebanalne tematy, które są na nich poruszane doskonale urozmaicają zabieganą codzienność. Tak też było i tym razem. BoConcept przywitał nas przepięknym, klimatycznym wnętrzem, a spotkanie wokół książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować” (której mam zaszczyt być recenzentką) dostarczyło całkiem ciekawych inspiracji. Nie ma bowiem nic lepszego, niż połączenie uporządkowanej i przekazanej w prosty sposób wiedzy merytorycznej z serducha płynącymi emocjami. Wszystko to daje nam książkę dla każdego, choć wydawać by się mogło, że target jest bardzo wąski. Spotkanie jak zwykle było okraszone występem niepowtarzalnej wokalistki Anny Hameli. Jej francuskie brzmienia na długo pozostają w pamięci. Kokoro Smaki Japonii otuliły bardzo ciekawym smakiem japońskich herbat. Nie pozostaje nic innego, jak powiedzieć: “No to do następnego spotkania! Byle szybko”.

Jak wydarzenie oceniają sami autorzy książki?

– Spotkanie było dla nas wyjątkowym doświadczeniem, ciekawym i inspirującym, naładowało nas pozytywnymi emocjami. Wszystko zostało zorganizowane rzetelnie i profesjonalnie. Było nam niezmiernie miło, że mieliśmy szansę opowiedzieć o naszej książce „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować” właśnie podczas tego wydarzenia. Możliwość spotkania w tak doborowym gronie to nie tylko okazja do nawiązania nowych, wartościowych relacji, ale również wielka przyjemność – mówią Joanna i Paweł Preisner, autorzy książki oraz właściciele firmy deweloperskiej Szklane Tarasy.

O pyszny poczęstunek dla Gości zadbała firma DIETERING.COM.

Partnerami wydarzenia była marka KUMAZU, KOKORO SMAKI JAPONII, SOTALIE i FITT SPRAY.

 

Nikt jeszcze nie skomentował

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: