Niegrzeczna dziewczynka, czyli jak obudzić w sobie seksualność?

Większość z nas być może dorastała w przekonaniu, że seks jest czymś złym, pejoratywnym. Przez lata wmawiano kobietom, że nie można otwarcie i bez skrępowania opowiadać o swoich seksualnych pragnieniach, i że ze swoich miłosnych uniesień należy uczynić tajemnicę. Dziś, gdy wyemancypowane i niezależne kobiety dumnie kroczą przez życie, ciesząc się pasmem sukcesów, takie opinie uległy dezaktualizacji, zaś panie chcą być uznawane za boginie seksu.

 

Pierwszym krokiem do tego, aby stać się królową seksu jest akceptacja siebie. Umiejętność dostrzeżenia w sobie pozytywnych cech zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Z pewnością wśród wielu pań są zapewne i takie, które nie należą do najodważniejszych. Być może ma to związek z ich wychowaniem, a może to temperament lub kompleksy nie pozwalają na to, aby w sypialni zapłonął ogień. Przyczyn może być bardzo dużo, mogą też mieć różne podłoże. Jednak panie powinny skupić się na tym, aby zmienić swoją sytuację. Jeśli model zachowania wstrzemięźliwości przejęły obserwując swoich bliskich, ich reakcje i zachowania to zwłaszcza wtedy powinny skupić się na tym, aby zacząć budować własny system wartości, który całkowicie odmieni ich styl życia seksualnego. Im wcześniej kobiety zaczną nad tym pracować, tym lepiej, gdyż im dłużej będą z tym zwlekać, tym większą mogą mieć trudność ze zmianą swoich przekonań.

Brak akceptacji swojego ciała

Jedną z ważniejszych przyczyn, która nie pozwala kobietom osiągnąć spełnienia w łóżku jest brak akceptacji siebie i swojego ciała. Zupełnie niepotrzebnie fizyczne niedoskonałości ciała sprawiają, że panie zapominają o tym, czym jest seks. Mitem jest również fakt, że nasz wygląd, którego nie akceptujemy, nie pozwala nam zaznać miłosnych rozkoszy, gdyż można nauczyć się doceniać swoje ciało, pomimo jego wad i niedoskonałości. Wystarczy rozebrać się, stanąć nago przed lustrem i zamiast od razu zwracać uwagę na skazy, uchwycić to, co najwspanialsze. Sam moment skupiania się na swoim ciele powinien stanowić swoisty rytuał.

Świadomość kobiet powinna skupiać się wyłącznie na cudownych aspektach swojego ciała. Umysł i ciało są ze sobą nierozerwalnie związane, dlatego dbanie o ciało jest sposobem na wzmocnienie zdrowia psychicznego i poczucia własnej wartości. Pierwszym krokiem jest jednak zadbanie o bliskość i to nie tylko fizyczną, ale także emocjonalną. Kochanków musi łączyć nić porozumienia.

Mężczyzna musi też wspierać kobietę w jej kobiecości, motywować ją i dowartościowywać. Powinien nieustannie mówić jej komplementy, dawać do zrozumienia jak bardzo jest dla niego ważna. Poza tym wielu kobietom imponują mężczyźni nie tylko  atrakcyjni fizycznie, ale także inteligentni. To działa także w drugą stronę. Mózg okazuje się najseksowniejszym organem, zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny.

Inicjatywa po twojej stronie

Na swojej drodze życiowej kobiety spotykają dziś nie tylko mężczyzn typu macho, ale także tych, którzy poznając kobietę czekają na to, aby to właśnie ona przejęła inicjatywę w łóżku. Jak zatem obudzić w sobie libido? Otóż, jednym ze sposobów jest pozbycie się przekonań, że to kobiety powinny być bierne w związku i czekać na rozwój wydarzeń, które zależy od mężczyzny. Nic podobnego drogie panie, takie przekonanie należy już do rzadkości. Teraz coraz częściej inicjatywę przejmują kobiety, które są pewne siebie i świadome swojej atrakcyjności oraz inteligencji.

Nie należy wyczekiwać odpowiedniego momentu, w którym to On będzie panem sytuacji, a wręcz przeciwnie same musicie zrobić ten pierwszy krok. Cudowny nastrój, wspaniała atmosfera, seksowna bielizna, wokół unosząca się woń aromatycznych olejków – oto sprzyjająca okazja do tego, aby wcielić w życie swój plan. Gdy tylko Twój ukochany pojawi się w zasięgu Twojego wzroku nie trać czasu – rzuć mu się w ramiona i spraw, aby zapomniał o wszystkim dookoła.

Pamiętaj, że chwila, w której obudzisz w nim pożądanie i sprawisz, że jego uwaga będzie skupiona tylko na Tobie trwa pół minuty. Wykorzystaj ten fakt! Weź długi, odprężający prysznic, a potem zacznij działać! Możesz zamknąć za nim drzwi sypialni na klucz i schować go.

Wasz wieczór

Jeśli nie odwiedziłaś ostatnio sklepu z sex gadżetami, na pewno znajdziesz w swojej szafie coś odpowiedniego na tę okazję, na przykład seksowną prześwitującą haleczkę. Potem wieczór zależy już tylko od ciebie. Daj mu do zrozumienia jak długo czekałaś na tę chwilę (cały dzień!) i obudź w nim prawdziwego mężczyznę. Spraw, żeby ta noc należała tylko do Was. Żeby choć na chwilę Twój partner zapomniał o pracy czy ulubionym hobby, na które poświęca mnóstwo czasu. Spraw, żeby tej nocy odprężył się. Być może przeżywa właśnie stres związany z pracą. Stań się najgorętszą, najbardziej namiętną kochanką, jaką do tej pory miał okazję poznać.

Pamiętaj, nie zaprzepaść tej szansy. Wzdychaj, jak najgłośniej! Nie przejmuj się tym, że sąsiedzi usłyszą Was. Nawet nie wiesz, ilu mężczyzn marzy o czymś takim! Musisz zdać sobie sprawę, że w łóżku bardzo ważne są spontaniczność, nieprzewidywalność i pożądanie.

Pamiętaj, że tylko wówczas, gdy będziesz otwarta na nowe doznania, poczujesz się w pełni wartościową kobietą. Staniesz się boginią seksu, która zna swoją wartość.

Daria Głowacka

1 komentarz
  1. „Nie grzeczna dziewczynka” otwarcie mówiąca o swoich pragnieniach seksualnych jak i uniesieniach? Nauczcie się ludzie że jak byście nie nazwali danej czynności, owijając ją grubą warstwą bawełny, to i tak będzie ona tą samą czynnością. Nazywanie pani lekkich obyczajów wyzwoloną kobietą nie uczyni z niej wyzwolonej kobiety.

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

I.D. MEDIA AGENCJA WYDAWNICZO-PROMOCYJNA

info@idmedia.pl
tel. +48 609 225 829


redakcja@ikmag.pl

 

Magazyn kobiet spełnionych,

Śledź na: